Rezultate te kerkimit per termin: +Bajram +Currit

Total: 908
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.437Z

Çudi shqiptare/ Bashkia e Bajram Currit, tender 600 lekë për të vrarë një qen

Bashkia e Bajram Currit ka shpallur tenderin më të pazakontë sa i përket jo vetëm vlerës së ulët, por edhe objektit të veçantë: 600 lekë për të vrarë një qen rrugaç. Prokurimi publik, që pritet të shkaktojë reagim të fortë nga shoqatat e mbrojtjes së kafshëve, është shpa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.948Z

Pasuria dergohet per gjykim kryebashkiaku i Bajram Currit

Bajram Curri 25 tetor 2014 NOAal- Kryebashkiaku i Bajram Currit Agron Demushi eshte derguar per gjykim nen akuzen e refuzimit te deklarimit te pasurisebr br Demushi po hetohet qysh prej muajit qershor pas kallezimit te bere nga Inspektorati i Larte i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive dhe Konfl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.175Z

Pakenaqesi ne PD kryebashkiaku i Bajram Currit kandidon i pavarur

Transmetuar me 14042015 - 1442 Tirane 14 prill 2015 NOAal- Ndersa priten emrat e plote te zyrtarizimit te kandidaturave per zgjedhjet e 21 qershorit pakenaqesite duket se kane lindur brenda Partise Demokratikebr br Ndersa ende nuk po arrihet nje marrevesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.720Z

Kryeministri Berisha përuron ujësjellësin e ri të qytetit të Bajram Currit  

Gjatë vizitës në qytetin e Bajram Currit,  Kryeministri Berisha mori pjesë në Inaugurimin e ndërtimit të rrjetit të jashtëm, të ujësjellësit të këtij qyteti, me vlerë 363 milion lekë. Kryeministri tha se me ndërtimin  e këtij ujësjellësi zgjidhet përfundimisht problemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.857Z

Mimoza, “Qytetare nderi” e Bajram Currit

Zhvillimi dhe Integrimi i përbashkët i komunës së Gjakovës dhe malësisë së saj në pjesën territoriale të Shqipërisë ka qenë njëri ndër synimet kryesore të Mimoza Kusari - Lilës jo vetëm në periudhën sa është kryetare e Komunës së Gjakovës, por edhe para saj. Këtë e ka dë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.359Z

ILDKPKI, kallëzim penal për katër kryetarë komunash dhe për kryetarin e Bashkisë së Bajram Currit

Mosdeklarimi i pasurive Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurisë dhe Konfliktit të Interesit denoncon në Prokurori katër kryetarë komunash dhe një kryetar bashkie që kanë refuzuar të dorëzojnë deklaratën e interesave private, sipas përcaktimeve ligjore. Bëhet fjal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.436Z

Prokurimet, Bashkia e Bajram Currit, tender 600 lekë për vrasje qeni. SHISH shet skrap

TIRANE - Bashkia e Bajram Currit ka shpallur tenderin më të pazakontë sa i përket jo vetëm vlerës së ulët por edhe objektit të veçantë: 600 lekë për të vrarë një qen rrugaç. Prokurimi publik që pritet të shkaktojë reagim të fortë nga shoqatat e mbrojtjes së kafshëve është s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama