Rezultate te kerkimit per termin: +Bajramit

Meta: total 1000 / total_found 2641 / time 0.001 / keyword[0] bajramit / docs[0] 2641 / hits[0] 5173 /
Kokaine ne shtepi kapet il capo della gang Sebastian Gjini
  • 2014-01-20

Kokaine ne shtepi kapet il capo della gang Sebastian Gjini

Transmetuar me 20012014 - 0047 PUBLICITET Savona NOAal - Shisnin kokaine nga pak per te gjithe ne qytet Profesioniste pronare restorantesh studente deri dhe shtepiake te gjithe ishin kliente te tyrebr br Pastaj ndoshta per te financ

Ekstradohet Edmond Leskaj, i dënuar me 25 vjet burg si anëtar i Bandës së Gaxhait
  • 2014-01-09

Ekstradohet Edmond Leskaj, i dënuar me 25 vjet burg si anëtar i Bandës së Gaxhait

Ekstradohet nga Italia Edmond Leskaj, 39 vjeç, një nga anëtarët e bandës së famshme të Gaxhait, i dnuar në mungesë pr akuzat e: Krijimit të bandave të armatosura, Vrasjes me paramendim t kryer n bashkpunim,  Vjedhje me dhun dhe Armmbajtje pa leje. Burimet zyrtare të Policisë së Shteti

Miska si do të masakrontenusen e djalit dhe nipërit
  • 2013-12-28

Miska si do të masakrontenusen e djalit dhe nipërit

TIRANE- Mimoza Miska gruaja e vrasësit serial Haki Miska, është copëtuar më sëpatë nga gjymtyrët dhe pjesën e kokës, e më pas është groposur nga mostra i Librazhdit në arën, të cilën ai e kishte punuar për të mbjellë misër. Një fakt i tillë ka dalë nga relacioni hetimor i pro

Monstra, Miska si do të masakrontenusen e djalit dhe nipërit
  • 2013-12-28

Monstra, Miska si do të masakrontenusen e djalit dhe nipërit

Të tjera rreth shkrimit Vrasësi serial: Si groposa gruan nënën, njerkun e mësuesin TIRANE- Mimoza Miska gruaja e vrasësit serial Haki Miska, është copëtuar më sëpatë nga gjymtyrët dhe pjesën e kokës, e më pas është groposur nga

No Pic available
  • 2013-12-28

Tepelenë, mjerimi dhe fatkeqësitë e familjes Kokoti, apel për ndihmë

TEPELENE – Festat shtojnë edhe më shumë dhimbjet e familjeve të varfra, të cilat në mesin e skamjes nuk sigurojnë dot as bukën e gojës, e jo artikujt e tryezës së festave. Familja Kokoti në qytetin e Tepelenës është nj&

No Pic available
  • 2013-12-28

Tepelenë, mjerimi dhe fatkeqësitë e familjes Kokoti, apel për ndihmë

TEPELENE – Festat shtojnë edhe më shumë dhimbjet e familjeve të varfra, të cilat në mesin e skamjes nuk sigurojnë dot as bukën e gojës, e jo artikujt e tryezës së festave. Familja Kokoti në qytetin e Tepelenës është një nga ato familje që as nuk mund të mendojë për festat.