Rezultate te kerkimit per termin: +Balaj

Total: 1223
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.803Z

Balaj përforcon Sparta Praguen

Talenti i skaudrës së Tiranës, Bekim Balaj e ka bërë një hap të madh në karrierën e tij. Sulmuesi shqiptar ka vendosur që karrierën do ta vazhdoj në skuadrën e famshme çeke, Sparta Prague edhe pse në adres të tij kishte oferta nga klube të ndryshme. Lajmin e ka konfirmuar vetë Spar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.525Z

Rusi Balaj dopiete Roshi asist

var fbShare url httpvizionplusalrusi-balaj-dopiete-roshi-asistsize smallbrbrDyshja shqiptare e Terek Groznit vazhdon te jete e pandalshme ne Rusi Bekim Balaj shenoi nje dopiete ne fitoren 4-1 qe skuadra Cecene arriti ne fushen e Ural ne javen e 12 te kampionatit rus ndersa Odise Roshi dhuroi nje a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.949Z

Lirohet Idriz Balaj

Idriz Balaj është liruar vuajtja e dënimit në burgun e Dubravës. Balaj ishte i arrestuar nga Gjykata e Hagës së bashku me ish-kyeministrin Ramush Haradinaj dhe Lahi Brahimajn, të cilët u liruan kohë më parë, raporton Klan-Kosova. E p&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.773Z

Balaj gol ne Kroaci

brbrBekim Balaj ka shenuar golin e pare ne kampionatin kroat me fanellen e Rijekes pas transferimit ne kete ekip ne merkaton e dimrit Sulmuesi i kombetares shqiptare shenoi nje gol shume te bukur ne fitoren shtepiak 3 me 0 te Rijekes kunder Hajduk Split Balaj ka luajtur titullar per te dyten ndeshj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.135Z

Haga refuzon lirimin e Balaj

Gjykata e Hages ka refuzuar sot kerkesen e ish-anetarit te UCK-se Haradin Balaj per te fituar lirimin pas shlyerjes se gjysmes se denimit 13 vjecar. Balaj u denua ne vitin 2005 me 13 vjet burg per vrasje te popullsise shqiptare dhe keqtrajtimin e te burgosurve serbe ne bazen e UCK-se ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.966Z

Bekim Balaj relaksohet para stërvitjes

Kur të gjithë vishen trashë dhe janë në vende me dëborë, futbollisti Bekim Balaj ka zgjedhur vende të ngrohta për t'u relaksuar. "Po relaksohem para stërvitjes",- shkruan Bekim Balaj në këtë foto, që ka postuar pak orë më parë në Instagram.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.360Z

Roshi dhe Balaj në radarët e Liverpulit

Një lajm i bujshëm vjen nga Anglia për dy nga lojtarët që kanë spikatur më shumë me fanelën e kombëtares shqiptare gjatë edicionit të fundit.Një ndër sajtet që merret vetëm me informacione për Liverpoolin 'LFC Supporter Zone', ka publikuar sot dy lajme për një interesim të të k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama