Rezultate te kerkimit per termin: +Balaj

Total: 1223
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.035Z

Bekim Balaj kërkon golin edhe me kombëtaren

Bekim Balaj realizoi dy golat e fitores së Terek Groznit kundër Zenitit duke e ndihmuar skuadrën e tij të ngjitet në vendin e tretë në kampionatin rus. Sulmuesi shkodran po kalon një moment fantastik pasi gjatë këtij sezoni e ka prekur rrjetën 8 herë në 12 ndeshje të zhvilluara, duke k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.668Z

Balaj sërish gol, këtë herë përballë Cikalleshit

Dy lojtarët e kombëtares shqiptare, Bekim Balaj dhe Sokol Cikalleshi janë vënë përballë njëri-tjetrit sot në kampionatin kroat. Ndeshja mes RNK Split ku luan Cikalleshi dhe NK Rijeka ku luan Balaj ka përfunduar në barazim 1 me 1. Edhe në këtë sfidë, sulmuesi i kombëtares Bekim Bala

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.140Z

Shenon Balaj dhe Sadiku

brbrBekim Balaj shenoi dopiete per skuadren e tij pavaresisht se Rijeka edhe ne javen e trete te kampionatit nuk arriti fitore duke marre barazimin e trete radhazi 3-3 ndaj vendasve te NK Zagreb Ne stadiumin Kranjceviceva dy here i dha avantazhin 24-vjecari Rijekes dhe te dy rastet u barazua ne hark

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.299Z

Rusi, Balaj dhe Roshi provojnë kuzhinën çeçene

Bekim Balaj dhe Odise Roshi duket se kanë patur njjë impakt të menjëhershëm te Terek Grozny, me dy futbollistët e Kombëtares Shqiptare që po tërheqin një vëmendje të madhe mediatike në klubin e tyre të ri. Së fundmi, dy futbollistët kuqezi kanë shijuar një vakt të vërtetë me ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.015Z

Balaj kthehet në fushë, Panucci fërkon duart

Merr fund odiseja e gjatë e problemeve fizike për sulmuesin e Kombëtares Shqiptare, Bekim Balaj. Bomberi shqiptar u rikthye në fushën e blertë pas një mungese të gjatë. Ai u aktivizua rreth 10 minuta në sfidën Akhmat Grozny-Rubin Kazan ku skuadra nga Cecenia triumfoi me rezultatin 1-0. 26

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.865Z

Balaj gol ndaj Athletic Bilbaos

Bekim Balaj konfirmon startin e mirë të sezonit te Sparta Praha. Sulmuesi shkodran ka shënuar në ndeshjen që skuadra çeke fitoi me rezultatin 3-1 përballë Athletic Bilbaos, të vlefshme për raundin e dytë të Grupit I në Europa League.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.406Z

Haradin Balaj, në burgun e Francës

Haradin Balaj, komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, i dënuar për shkelje të ligjeve të luftës nga Gjykata Ndërkombëtare e krimeve të luftës në Hagë është transferuar nga Haga në Francë për të vuajtur dënimin prej 13 vjetësh të deklaruar nga Gjykata Ndërkombëtar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama