Rezultate te kerkimit per termin: +Balaj

Total: 1223
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.941Z

Berisha: Ëndrra ime e parealizuar, kombëtarja kuqezi

Bernard Berisha në një rrëfim ekzkluziv per Supersport, rrëfen ëndrrën e tij të kahershme, fanellën kuqezi. Shoku i tij i skuadrës te Terek Grozny, Bekim Balaj shpreh gjithashtu dëshirën për një kombëtare gjithëpërfshirëse. Bernard Berisha: “Prej i vogël kisha ëndërr të lu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.538Z

Foto/Kombëtarja: Djimsiti ikën me lot në sy, çunat tregojnë muskujt

data-page-url = "football-lovers1.com" Berat Djimsiti, Milot Rashica dhe Herolind Shala e lanë të mërzitur sot grumbullimin e ekipit kombëtar në Austri, pasi trajneri Gianni De Biasi shpalli listën përfundimtare për në Euro 2016. Ishte sidomos Djimsiti ai i cili dukej i vr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.449Z

Lazio interesohet per Bekim Balajn gati te paguaje 4 milione euro

0 brbr SSSAbrASS brbrTe Rijeka shqiptarin Bekim Balaj e quajne si pasardhesin e Andrek Kramaric i cili ne Janar shkoi te Leicester City Sulmuesi i Kombetares eshte kthyer ne nje lojtar kyc per skuadren kroate duke shenuar 10 gola ne kampionat e kupebrbr brbrKjo ka bere qe te terheqe vemendjen e eki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.977Z

Të grumbulluarit e De Biasit kundër Armenisë

Trajneri De Biasi ka publikuar sot listën e lojtarëve që ka grumbulluar për sfidën kundër Armenisë. Shumë pak surpriza ka në grupin e grumbulluar. Plot pesë sulmues ka thirrur De Biasi, Balaj, Cikalleshi, Gashi, Sadiku dhe Salihi. Ja lista e plotë: Portierët: Berisha, Hoxha, Shehi. Mbro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.338Z

Haga vendos lirimin e përkohshëm të Haradinajt

Tribunali Ndërkombëtar për krime lufte në ish Jugosllavi ka vendosur lirimin e perkohshem te ish kryeministrit te Kosovës Ramush Haradinaj. Lajmi eshte konfirmuar nga zyrtarë të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, kryetar i së cilës është Haradinaj. Seancat përmbyllëse të procesit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.345Z

Haradinaj, gjyqi për akuzat më 18 gusht

Ramush Haradinaj Hagë, 13 korrik 2011 NOA – Gjykimi i ri ndaj liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj dhe dy ish-luftëtarëve të tij të luftës së UÇK-së, Idriz Balaj dhe Lahi Brahimaj, do të nisë më 18 gusht në Tribunalin e Hagës. Sipas medieve serbe, të cilat i referohen gjykatës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama