Rezultate te kerkimit per termin: +Balaj

Total: 1223
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.135Z

Haga refuzon lirimin e Balaj

Gjykata e Hages ka refuzuar sot kerkesen e ish-anetarit te UCK-se Haradin Balaj per te fituar lirimin pas shlyerjes se gjysmes se denimit 13 vjecar. Balaj u denua ne vitin 2005 me 13 vjet burg per vrasje te popullsise shqiptare dhe keqtrajtimin e te burgosurve serbe ne bazen e UCK-se ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.966Z

Bekim Balaj relaksohet para stërvitjes

Kur të gjithë vishen trashë dhe janë në vende me dëborë, futbollisti Bekim Balaj ka zgjedhur vende të ngrohta për t'u relaksuar. "Po relaksohem para stërvitjes",- shkruan Bekim Balaj në këtë foto, që ka postuar pak orë më parë në Instagram.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.360Z

Roshi dhe Balaj në radarët e Liverpulit

Një lajm i bujshëm vjen nga Anglia për dy nga lojtarët që kanë spikatur më shumë me fanelën e kombëtares shqiptare gjatë edicionit të fundit.Një ndër sajtet që merret vetëm me informacione për Liverpoolin 'LFC Supporter Zone', ka publikuar sot dy lajme për një interesim të të k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.261Z

Video/Bekim Balaj zhvesh Luana Vjollcën

Futbollistët e Kombëtares dhe veçanërisht Bekim Balaj, kanë gjuajtur moderatoren Luana Vjollca pas intervistës me kapitenin Lorik Cana. Moderatorja e ka pyetur Balaj sepse ai është shumë i komentuar përsa i përket historive të dashurisë me vajzat e ekranit, dhe futbollisti nuk ka stopua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.229Z

Balaj nis aventuren ne Kroaci

0 brbr brbrBekim Bala eshte pershtatur shume shpejt me ekipin e tij te ri HNK Rijeka ne Kroacibrbr brbrSu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.304Z

Balaj reflektondhe shenon

brbrBekim Balaj shenon golin e pare zyrtar per kete sezon me fanellen e Rijekes Pas kritikave te trajnerit Matjaz Kek per shterpesi ne sulm futbollisti shkodran reflektoi ne menyren me te mire ne javen e dyte te kampionatit kroat duke gjetur rrjeten Balaj shenoi ne barazimin provizor 2-2 ne minuten

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.035Z

Bekim Balaj kërkon golin edhe me kombëtaren

Bekim Balaj realizoi dy golat e fitores së Terek Groznit kundër Zenitit duke e ndihmuar skuadrën e tij të ngjitet në vendin e tretë në kampionatin rus. Sulmuesi shkodran po kalon një moment fantastik pasi gjatë këtij sezoni e ka prekur rrjetën 8 herë në 12 ndeshje të zhvilluara, duke k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama