Rezultate te kerkimit per termin: +Balaj

Total: 1223
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.360Z

Roshi dhe Balaj në radarët e Liverpulit

Një lajm i bujshëm vjen nga Anglia për dy nga lojtarët që kanë spikatur më shumë me fanelën e kombëtares shqiptare gjatë edicionit të fundit.Një ndër sajtet që merret vetëm me informacione për Liverpoolin 'LFC Supporter Zone', ka publikuar sot dy lajme për një interesim të të k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.261Z

Video/Bekim Balaj zhvesh Luana Vjollcën

Futbollistët e Kombëtares dhe veçanërisht Bekim Balaj, kanë gjuajtur moderatoren Luana Vjollca pas intervistës me kapitenin Lorik Cana. Moderatorja e ka pyetur Balaj sepse ai është shumë i komentuar përsa i përket historive të dashurisë me vajzat e ekranit, dhe futbollisti nuk ka stopua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.229Z

Balaj nis aventuren ne Kroaci

0 brbr brbrBekim Bala eshte pershtatur shume shpejt me ekipin e tij te ri HNK Rijeka ne Kroacibrbr brbrSu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.304Z

Balaj reflektondhe shenon

brbrBekim Balaj shenon golin e pare zyrtar per kete sezon me fanellen e Rijekes Pas kritikave te trajnerit Matjaz Kek per shterpesi ne sulm futbollisti shkodran reflektoi ne menyren me te mire ne javen e dyte te kampionatit kroat duke gjetur rrjeten Balaj shenoi ne barazimin provizor 2-2 ne minuten

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.035Z

Bekim Balaj kërkon golin edhe me kombëtaren

Bekim Balaj realizoi dy golat e fitores së Terek Groznit kundër Zenitit duke e ndihmuar skuadrën e tij të ngjitet në vendin e tretë në kampionatin rus. Sulmuesi shkodran po kalon një moment fantastik pasi gjatë këtij sezoni e ka prekur rrjetën 8 herë në 12 ndeshje të zhvilluara, duke k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.668Z

Balaj sërish gol, këtë herë përballë Cikalleshit

Dy lojtarët e kombëtares shqiptare, Bekim Balaj dhe Sokol Cikalleshi janë vënë përballë njëri-tjetrit sot në kampionatin kroat. Ndeshja mes RNK Split ku luan Cikalleshi dhe NK Rijeka ku luan Balaj ka përfunduar në barazim 1 me 1. Edhe në këtë sfidë, sulmuesi i kombëtares Bekim Bala

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.140Z

Shenon Balaj dhe Sadiku

brbrBekim Balaj shenoi dopiete per skuadren e tij pavaresisht se Rijeka edhe ne javen e trete te kampionatit nuk arriti fitore duke marre barazimin e trete radhazi 3-3 ndaj vendasve te NK Zagreb Ne stadiumin Kranjceviceva dy here i dha avantazhin 24-vjecari Rijekes dhe te dy rastet u barazua ne hark

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama