Rezultate te kerkimit per termin: +Balit

Total: 83
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.708Z

Indonezi,vritet terroristi

Policia indoneziane gjate nje operacioni te suksesshem ne ishullin Xhava ka vrare njerin nga terroristet me te rrezikshem i cili konsiderohet pergjegjes per disa nga atentatet me te pergjakshme te viteve te fundit ne Indonezi.Mes tyre eshte atentati i Balit ne 2002 ku humben jeten 202 persona dhe ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.187Z

Mat e Laç, 2 të rinj gjendentë vdekur, policia nis hetimet

MAT- LAC Trupat e pajetë të dy të rinjve u gjetën paraditen e sotme në Mat e Laç. Një nga viktimat u identifikua.Në Laç, trupi i pajetë i një të riu u gjetur në fshatin Fushë- Gjormë të Kurbinit. Zëvendës d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.775Z

Hiri vullkanik pushton Australine

Re të mëdha hiri të shkaktuara nga një vullkan indonezian kanë detyruar linjat ajrore në Darvin të Australisë që të anulojnë fluturimet. Mali Sangean Api nisi të nxirrte retë e hirit të premten, të cilat më pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.467Z

7 zhytes japoneze te zhdukur ne Bali

Ekipe indoneziane shpëtimi kanë kërkuar shtatë zhytës japonezë të zhdukur në ujërat e ishullit të Balit, në Indonezi, që prej ditës së premte. Kërkimet për grupin, pjesë e të cilit janë edhe dy i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.239Z

Sherr per pronen 48 vjecari goditet me thike ne gjendje te rende

Foto arkiv PUBLICITET Elbasan 4 qershor 2014 NOAal- Policia e Elbasanit ka vene ne pranga nje person i akuzuar per tentative vrasjebr br Ngjarja e rende ka ndodhur ne fshatin Belsh te Elbasanit kur Gazmir Bali 43 vjec goditi disa here me thike Shpetim Shabanin duke i shkaktuar pl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.240Z

Elbasan nje 35-vjecar tentoi te vriste me thike nje 49-vjecar

Nje 35-vjecar ka rene ne prangat e policise se Elbasanit pasi ka tentuar te vrase nje 49-vjecar duke e goditur disa here me thike Forcat blu bene te mundur arrestimin e Gazmir Balit lindur dhe banues ne Belsh te Elbasanit pasi ka goditur disa here ne trup me thike Shpetim Shabanin banues po ne Belsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.068Z

Indonezi, 3 terroristet e masakres do ekzekutohen

Tre militantet islamike te denuar me vdekje per vrasjen e 202 personave ne Bali ne vitin 2002, do te ekzekutohen ditet e ardhshme. 48 vjecari Ali Ghufron, 47 vjecari Amrozi dhe 38 vjecari Iman Samudra kane ankimuar kerkesen e apelit, prandaj ata do te ekzekutohen se shpejti. Tre terroris

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama