Rezultate te kerkimit per termin: +Balit

Total: 83
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.467Z

7 zhytes japoneze te zhdukur ne Bali

Ekipe indoneziane shpëtimi kanë kërkuar shtatë zhytës japonezë të zhdukur në ujërat e ishullit të Balit, në Indonezi, që prej ditës së premte. Kërkimet për grupin, pjesë e të cilit janë edhe dy i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.239Z

Sherr per pronen 48 vjecari goditet me thike ne gjendje te rende

Foto arkiv PUBLICITET Elbasan 4 qershor 2014 NOAal- Policia e Elbasanit ka vene ne pranga nje person i akuzuar per tentative vrasjebr br Ngjarja e rende ka ndodhur ne fshatin Belsh te Elbasanit kur Gazmir Bali 43 vjec goditi disa here me thike Shpetim Shabanin duke i shkaktuar pl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.240Z

Elbasan nje 35-vjecar tentoi te vriste me thike nje 49-vjecar

Nje 35-vjecar ka rene ne prangat e policise se Elbasanit pasi ka tentuar te vrase nje 49-vjecar duke e goditur disa here me thike Forcat blu bene te mundur arrestimin e Gazmir Balit lindur dhe banues ne Belsh te Elbasanit pasi ka goditur disa here ne trup me thike Shpetim Shabanin banues po ne Belsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.068Z

Indonezi, 3 terroristet e masakres do ekzekutohen

Tre militantet islamike te denuar me vdekje per vrasjen e 202 personave ne Bali ne vitin 2002, do te ekzekutohen ditet e ardhshme. 48 vjecari Ali Ghufron, 47 vjecari Amrozi dhe 38 vjecari Iman Samudra kane ankimuar kerkesen e apelit, prandaj ata do te ekzekutohen se shpejti. Tre terroris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.128Z

Bali avioni perfundon ne det shpetojne pasagjeret

Një ngjarje e pazakontë për fat të mirë pa viktima ka ndodhur në një prej aeroporteve të Balit, ku një avion me rreth 100 pasagjerë në bord përfundoi në det, pasi nuk arriti të frenojë gjatë uljes në pistë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.066Z

Obama shtyn vizitën në Malajzi

KUALA LUMPUR- Presidenti amerikan, Barack Obama ka shtyrë udhëtimin e tij në Malajzi për shkak të paralizës federale në vend, njoftoi kryeministri malajzjan, Najib Razak, i cituar nga agjencia publike e lajmeve Bernama. ''Për shkak të krizës federale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.391Z

Miss filipinet shpallet femra më e bukur në botë

NUSA DUA (Indonezi)- Miss Filipinet, Megan Young fitoi sot titullin, "Miss World", gjatë një ceremonie, që u zhvillua në ishullin indonezian të Balit, bënë të ditur burime mediatike vendase. Miss Filipinet 23 vjeçe, vendi i së cilës u ren

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama