Rezultate te kerkimit per termin: +Balkan

Total: 1053
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.682Z

Spitali amerikan “Balkan Alliance” prezanton investimet

 Pas afro një vit e gjysmë nga hapja e tij, spitali amerikan "Balkan Alliance" prezantoi dje arritjet në fushën e shëndetësisë. Në panel veç drejtorit të përgjithshëm, Klodjan Allajbeu, ishin edhe ambasadori amerikan John Withers, ministrja e Shëndetësisë, Anila G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.917Z

Balkan League: Peja reziston, por mposhtet

Skuadra basketbollistike, Peja ka humbur ndeshjen e radhës në Balkan League. Peja u mposhtë nga skuadra izraelite Galil Gilboa me rezultat 76-66. Peja luajti mirë në 3 çerekët e parë të ndeshjes duke rivalizuar skuadrën kampione të Balkan Lea

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.758Z

Vjen edhe “Balkan Scam 2” (Video)

“Balkan Scam 2″ është film i zhanrit triller dhe është realizuar nga MAF Production, derisa vjen në bashkëpunim me aktorë shqiptarë, turq, maqedon dhe grekë. “Balkan Scam 2” është vazhdimësi e pjesës së pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.833Z

Nis ekspofestivali “Balkan Modus Nutrienti”

 Shoqëria “Klik Ekspo Group” ka shtruar dje në gjelbërimin e hotel “Rogner Europapark” sofrën shqiptare të emërtuar “Balkan Modus Nutrienti”. Ekspofestivali i titulluar “Balkan Modus Nutrienti” do të zhvillohet në datat 7-10 maj. Si një e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.161Z

EU, Balkan countries step up cooperation on organized crime fight

Ministers and officials from the EU and the western Balkan countries pledged on Friday to step up their cooperation on fighting organized crime and terrorism. Interior and justice ministers from the EU and the western Balkan countries - Albania, Bosnia, Croatia, Macedonia, Montenegro and Serbia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.160Z

Closure of Bulgaria's nuclear units troubles Balkan countries

A number of Balkan countries were concerned about the consequences of the closure of two units of Kozloduy nuclear power plant (NPP). Bulgaria has to shut down two reactors on December 31 to meet European nuclear safety requirements. Countries among which Albania, Macedonia and Montenegro rel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.048Z

Flori në ‘Balkan Music Awards’

Nga Express më 29 mars 2011 në ora 10:38 Këngëtari dhe kompozitori nga Shqipëria, Flori Mumajesi është sërish i nominuar për çmimet ‘Balkan Music Awards. Kësaj radhe ai konkurron me këngën “Making of” në bashkëpunim me reperin kosovar Ardian Kurtolli, i njohur si Fu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama