Rezultate te kerkimit per termin: +Balla

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.459Z

Rrezohet amendamenti Balla

brbrMazhoranca ka vendosur te rrezoje propozimin e socialistit Taulant Balla per shfuqizimin e nenit 62 te ligjit per median audiovizive Nenkryetari i Komisionit te Medias Alfred Peza ka sqaruar se shumica ka vendosur te degjoje verejtjet e faktorit nderkombetar te OSBE Bashkimit Europian dhe Keshil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Balla denoncon mafien

Deputeti socialist Taulant Balla, ka denoncuar n Kuvend, kompanit e biznesmenit boshnjak Domir Fazlli. Duke prezantuar para kolegve t tij, Balla paraqiti dokumente, sipas t cilave kompani Crown Acquisitions, ka pastruar para n Shqipri. "Me kto copa letra jan fshir dhe jan lar 1.75 milion para, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.980Z

Balla akuza Berishës

Tiranë-Deputeti socialist Taulant Balla deklaroi sot se emri i Sali Berishës dhe i dhëndrit të tij Jamarbër Malltezi u denoncuan në lajmin e Fox News-it, si dy persona përgjegjës për keqpërdorimin e 39 milionë dollarëve të Bankës Botërore. Balla ka kujtuar se edhe Nju Jork Times ka zk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.607Z

Taulant Balla përgjon opozitën

Deputeti i Partisë Socialiste Taulant Balla ka rrëfyer një prapaskenë nga Parlamenti, ku seanca plenare është duke u zhvilluar me interpelancën e kryeministrit Edi Rama, thërritur nga Vangjel Dule, lidhur me çështjen e Kishës së Dhërmiut. Balla ka përgjuar opozitën dhe duke postuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.089Z

Balla raporton per zgjedhjet

brbrNenkryetari i grupit parlamentar te partise socialiste Taulant Balla ka mbrojtur standardet e permbushura ne zgjedhjet lokale para Komitetit te Jashtem te Parlamentit Europian Gjate mbledhjes se ketij komiteti socialisti Balla tha se zgjedhjet e 21 qershorit ishin nje hap i madh perpara drejt p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.527Z

Shpifja, Balla padit Berishën

Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla, reagoi dje ndaj akuzave personale të Kryeministrit me padi civile për shpifje në gjykatë. Pavarësisht akuzave të Kryeministrit, deputeti socialist iu rikthye deklaratave të tij të mëparshme për përfshirjen e familjes së kreut të qeverisë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.624Z

Unë jam Sokol Balla

Nga Miranda Haxhia   Duke e njohur mire realitetin shqiptar, duke e kuptuar se si behen gjerat nen rrogoz, sot, UNE JAM SOKOL BALLA. Sokol Balla eshte ‘armiku’, eshte ‘i paftyri’, eshte ‘i pandershmi’ – dhe e shkarkojne nga puna. Sepse individi ka te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama