Rezultate te kerkimit per termin: +Balla

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.650Z

Berisha-Balla, sherr ne Kuvend

Anetaret e Kuvendit harrojne etiken dhe protokollin e degjenerojne ne fyerje banale. I tille ishte dialogu i dites se djeshme mes Kryeministrit Sali Berisha dhe deputetit socialist, Taulant Balla, ne oret e para te mengjesit, ne seancen ku po diskutohej ne parim buxheti suplementar i shtetit. "Kryem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.713Z

Balla: Qeveria përgjegjëse për vizat

Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla bëri sot përgjegjëse qeverinë për pamundësinë e shqiptarëve që të lëvizë pa viza në Bashkimin Europian. "Kjo qeveri është përgjegjëse që nuk po lëvizet pa viza në BE", tha Balla. Sipas tij, qeveria nuk përmbushi standardet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.680Z

Balla: Qeveria në punë

Kryetari i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla në një takim të Ministrisë së Mbrojtjes në Librazhd iu përgjigj akuzave të opozitës për zhvillimet e fundit në vend. Sipas Ballës, kjo është qeverisja konkrete me njerëzit e thjeshtë të këtij vendi, e cila tashmë është fakt dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.236Z

Balla Statusi nje dhurate

E merkure 10 Tetor 2012 1045 Balla Statusi nje dhurate Propozimi i Komisionit Europian per dhenien e nje statusi te kushtezuar per Shqiperine eshte pershendetur nga deputeti Socialit anetar i komisionit te Integrimit Taulant Balla por ne anen tjeter eshte cilesuar si nje dhurate qe i behet vendit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.170Z

Balla i pergjigjet Bashes

brbrDeputetit i Partise Socialiste Taulant Balla ka reaguar per akuzat e ngritura nga lideri i opozites Lulezim Basha ndaj policise Sipas Balles kreu i Partise Demokratike ka leshuar nje kercenim te hapur ndaj  punonjesve te policise se shtetit te cilet kane qene duke bere detyrenbrbr brbrTaulant

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.803Z

Interpelanca Berisha-Balla

E enjte 15 Mars 2012 1857 KRYEMINISTRI SALI BERISHANe pervjetorin e katert te ngjarjes tragjike ne Gerdec opozita e rikthen ceshtjen ne parlament. Deputeti Taulant Balla akuzoi kryeministrin Berisha dhe te birin e tij Shkelzenin si dora qe qendronte pas aferes kriminale. Gjate interpelances thir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.860Z

Rikthehet Sokol Balla

Emisioni "Top Story" rikthehet sërish këtë të enjte. I ftuari i Sokol Ballës do të jetë Erion Veliaj. "Top Stoy" u pezullua për disa javë, pas publikimit të disa pamjeve intime të gazetarit Sokol Balla. Ky i fundit deklaroi atëherë se emisioni do të ndërpritej për pak kohë, në resp

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama