Rezultate te kerkimit per termin: +Balla

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.691Z

Balla U mbyllen cerdhet Bashkia Ramen e tremb zemerimi i qytetareve

Transmetuar me 19032015 - 1208 Tirane 19 mars 2015 NOAal- Deputeti socialist Taulant Balla ne fjalen e tij ne Kuvend deklaroi se me urdher te Lulzim Bashes u mbyllen cerdhet ne kryeqytet ne menyre qe punonjesit e tyre te beheshin pjese e protestes se opozit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.357Z

Balla Ke inat Ramen se ste mori te Clinton Blushi Fol se me shton votuesit

Transmetuar me 10112016 - 1521 Tirane 10 nentor 2016 NOAal - Deputeti socialist Taulant Balla i eshte pergjigjur deklaratave te Ben Blushit sa i takon qendrimit te kryeministrit Rama ndaj presidentit te sapozgjedhur ne SHBA Blushi tha se kreu i Qeverise e rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.060Z

Balla, mohoi akuzat për keqtrajtime të kosovarëve

Ambasadori hungarez në Kosovë, Lorant Balla, mohoi akuzat për keqtrajtime të kosovarëve të cilët gjenden në vendstrehime në Hungari. "Unë nuk kam dëgjuar që ata atje po keqtrajtohen; natyrisht ato nuk janë hotele luksoze, mir&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.166Z

Rama e Balla, nismë për rishikimin e dekoratave, futen dhe kolaboracionistët

Zëvendëskryeministri Peleshi, në krye të komisionit të posaçëm të vlerësimit Jepen 72 vota pro, PD nuk merr pjesë në votim – Kuvendi votoi mbrëmë kërkesën për të votuar me procedurë të përshpejtuar nismën e paraqitur nga kryesocialisti Edi Rama dhe nënkryetari i grupit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.228Z

Balla: SHBA kërkon zgjidhje përmes dialogut

Partia Socialiste duke përshëndetur deklaratën e Zv/Ndihmës Sekretarit amerikan te Shtetit për Evropën Tomas Kantrimen për krizën politike në vend ka theksuar se edhe njëherë SHBA-ja ka kërkuar që kriza politike në Shqiperi të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.404Z

Balla flet për skenarin e PD: Basha-Berisha do të mbajë deputetët jashtë Kuvendit

Deputeti i PS, Taulan Balla pas ndërprerjes së Kuvendit foli për një skenar të PD, sipas së cilit do të bojkotojnë punimet e kuvendit për të penguar miratimin e Reformës në Drejtësi. Balla tha se opozita ishte porositur nga Basha dhe Berisha që të shkaktonin incident gjatë fjalës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.754Z

Shfuqizohet Kodi i Etikes ne Polici Balla Qeverisja e PD me rendin histori turpi

Transmetuar me 19112015 - 1635 PUBLICITET Tirane 19 nentor 2015 NOAal - Parlamenti ka miratuar me 73 vota projektligjin per shfuqizimin e ligjit 8291 Kodi i Etikes se Policise pas debateve te shumta mes deputeteve te mazhor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama