Rezultate te kerkimit per termin: +Balla

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.527Z

Shpifja, Balla padit Berishën

Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla, reagoi dje ndaj akuzave personale të Kryeministrit me padi civile për shpifje në gjykatë. Pavarësisht akuzave të Kryeministrit, deputeti socialist iu rikthye deklaratave të tij të mëparshme për përfshirjen e familjes së kreut të qeverisë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.624Z

Unë jam Sokol Balla

Nga Miranda Haxhia   Duke e njohur mire realitetin shqiptar, duke e kuptuar se si behen gjerat nen rrogoz, sot, UNE JAM SOKOL BALLA. Sokol Balla eshte ‘armiku’, eshte ‘i paftyri’, eshte ‘i pandershmi’ – dhe e shkarkojne nga puna. Sepse individi ka te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.742Z

Balla: Kriminaliteti, qeveria ka dështuar

Taulant Balla në Parlament Deputeti socialist, Taulant Balla, akuzoi qeverinë se ka dështuar përballë krimit, shifrat e të cilit vijnë në rritje. Duke paraqitur edhe shifrat e fundit të kriminalitetit në vend, Balla akuzoi Kryeministrin se me emërimet politike e ka kthyer Ministrinë e Br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.438Z

Sokol Balla: Pacific Rim

Nga Sokol Balla Rim Spahiu është një ish-bankier dhe i njeh mirë politikat e riskut. Ai e di shumë mirë sa mundësi ka, që të fitojë përballë Ilir Metës. Ndërkohë të gjithë ne e dimë, përfshirë edhe atë vetë, se çfarë do të thotë ti dalësh përballë Liderit pa leje. Der

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.219Z

Balla: Berisha theu Rregulloren

Në vizitën e presidentit të KE-së Barroso, ish-kryeministri Sali Berisha thyen Rregulloren e Kuvendit. Denoncimi vjen nga deputeti socialist Taulant Balla, i cili akuzoi dje Berishën për thyerje të vendimit të Byrosë së Kuvendit, e cila e dënoi atë duke e përjashtuar 10 ditë nga punime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.650Z

Berisha-Balla, sherr ne Kuvend

Anetaret e Kuvendit harrojne etiken dhe protokollin e degjenerojne ne fyerje banale. I tille ishte dialogu i dites se djeshme mes Kryeministrit Sali Berisha dhe deputetit socialist, Taulant Balla, ne oret e para te mengjesit, ne seancen ku po diskutohej ne parim buxheti suplementar i shtetit. "Kryem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.713Z

Balla: Qeveria përgjegjëse për vizat

Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla bëri sot përgjegjëse qeverinë për pamundësinë e shqiptarëve që të lëvizë pa viza në Bashkimin Europian. "Kjo qeveri është përgjegjëse që nuk po lëvizet pa viza në BE", tha Balla. Sipas tij, qeveria nuk përmbushi standardet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama