Rezultate te kerkimit per termin: +Balla

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.438Z

Sokol Balla: Pacific Rim

Nga Sokol Balla Rim Spahiu është një ish-bankier dhe i njeh mirë politikat e riskut. Ai e di shumë mirë sa mundësi ka, që të fitojë përballë Ilir Metës. Ndërkohë të gjithë ne e dimë, përfshirë edhe atë vetë, se çfarë do të thotë ti dalësh përballë Liderit pa leje. Der

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.219Z

Balla: Berisha theu Rregulloren

Në vizitën e presidentit të KE-së Barroso, ish-kryeministri Sali Berisha thyen Rregulloren e Kuvendit. Denoncimi vjen nga deputeti socialist Taulant Balla, i cili akuzoi dje Berishën për thyerje të vendimit të Byrosë së Kuvendit, e cila e dënoi atë duke e përjashtuar 10 ditë nga punime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.650Z

Berisha-Balla, sherr ne Kuvend

Anetaret e Kuvendit harrojne etiken dhe protokollin e degjenerojne ne fyerje banale. I tille ishte dialogu i dites se djeshme mes Kryeministrit Sali Berisha dhe deputetit socialist, Taulant Balla, ne oret e para te mengjesit, ne seancen ku po diskutohej ne parim buxheti suplementar i shtetit. "Kryem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.713Z

Balla: Qeveria përgjegjëse për vizat

Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla bëri sot përgjegjëse qeverinë për pamundësinë e shqiptarëve që të lëvizë pa viza në Bashkimin Europian. "Kjo qeveri është përgjegjëse që nuk po lëvizet pa viza në BE", tha Balla. Sipas tij, qeveria nuk përmbushi standardet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.680Z

Balla: Qeveria në punë

Kryetari i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla në një takim të Ministrisë së Mbrojtjes në Librazhd iu përgjigj akuzave të opozitës për zhvillimet e fundit në vend. Sipas Ballës, kjo është qeverisja konkrete me njerëzit e thjeshtë të këtij vendi, e cila tashmë është fakt dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.236Z

Balla Statusi nje dhurate

E merkure 10 Tetor 2012 1045 Balla Statusi nje dhurate Propozimi i Komisionit Europian per dhenien e nje statusi te kushtezuar per Shqiperine eshte pershendetur nga deputeti Socialit anetar i komisionit te Integrimit Taulant Balla por ne anen tjeter eshte cilesuar si nje dhurate qe i behet vendit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.170Z

Balla i pergjigjet Bashes

brbrDeputetit i Partise Socialiste Taulant Balla ka reaguar per akuzat e ngritura nga lideri i opozites Lulezim Basha ndaj policise Sipas Balles kreu i Partise Demokratike ka leshuar nje kercenim te hapur ndaj  punonjesve te policise se shtetit te cilet kane qene duke bere detyrenbrbr brbrTaulant

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama