Rezultate te kerkimit per termin: +Balldren

Total: 254
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.673Z

Lezhë, zjarr në masivin e pyjeve në fshatin Balldren, rrezikohen banesat

Një masiv me pyje është përfshirë nga flakët në fshatin Balldren të Lezhës. Zjarri ka përfshirë të gjithë zonën dhe rrezikohen dhjetëra banesa. Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur zjarrfikëse nga Mirdita, Kurbini dhe Shkodra për të neutralizuar flakët, por ndërhyrja është e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.266Z

Zjarr i madh ne Balldren te Lezhes flaket perfshijne mbi 3 hektare toke

Një zjarr me përmasa të mëdha është regjistruar rreth orës 13.00 të ditës së martë në Balldren të Lezhës. I favorizuar edhe nga era, flakët janë përhapur me shpejtësi duke rrezikuar edhe disa banesa aty pran&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.468Z

Lezhë, grabitet natën me armë e maska e moshuara në Balldren

Leze Gjoni, 60-vjeçarja e grabitur LEZHE- Grabitet me armë e maska e moshuara që jetonte e vetme. Rreth orës 22:00 të së premtes, në fshatin Balldren të Lezhës, persona ende të paidentifikuar janë futur në banesën e shtetases Leze Gjoni, duke i grabitur një shumë parash, si dhe sendet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.265Z

Lezhë, zjarr në rrëzë të malit Balldren, në rrezik banesat

LEZHE-Një zjarr i fuqishëm në afërsi të qytetit të Lezhës ka vënë në rrezik dhjetra banesa aty pranë. Mësohet se zjarri ka shpërthyer sot ne mesdite në rrëzë të malit Balldren ku dhe ndodhen shumë banesa. Zjarr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.725Z

Shkodër, goditet grupi kriminal për vjedhje

Në sajë të operacionit të koduar Grabitqari, i organizuar nga policia e Shkodrës është bërë i mundur goditja e një grupi kriminal, të cilët kanë kryer disa vepra penale. Duke i’u referuar policisë, mësohet se në pranga kanë rënë nëntë shtetas: 1.  Mhill Thepi, 20-vjeç, b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.381Z

Zjarr në Balldren

Zona e Balldrenit në Lezhë është përfshirë nga flakët për shkak të një zjarri që shpërtheu në një grumbull mbeturinash të hedhura në krah të rrugës nacionale. Disa nga shtëpitë kanë qenë shumë pranë flakëve.Për këtë arsye edhe trafiku në rrugën nacionale të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.545Z

Grabitqari, arrest me burg për 9 persona

Arrest në burg, ka qenë masa e sigurisë që ka vendosur ditën e sotme Gjykata e Shkodrës për nëntë personat e ndaluar ditën e enjte, në kuadër të operacionit Grabitqari. Ata akuzohen për disa vjedhje të kryera në kohë e vende të ndryshme. Tre prej tyre edhe për vendosjen e lëndës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama