Rezultate te kerkimit per termin: +Balluku

Total: 466
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.540Z

Si do e shkulim atë plehrën, zbulohen SMS e ministres Balluku me deputetin e PS

Përveç debateve në Kuvend, deputetët me njëri-tjetrin shkëmbejnë dhe mesazhe të cilat mundohet ti ruajnë nga kamerat. Këtë herë ministrja e re e Infrastrukturës dhe Energjetikës, Belinda Balluku dhe deputeti i PS, Sadi Vorpsi kanë rënë pre e kamerave dhe u janë zbuluar mesazhet q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.985Z

Raporti për sigurinë e urave, Balluku: Ndërhyrje emergjente

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka organizuar sot një tryezë teknike për sigurinë e urave në vend, në të cilin është diskutuar mbi një raport për situatën e urave, të hartuar nga MIE në bashkëpunim me ARRSH dhe Institutin e Ndërtimit. Në tryezë merrnin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.219Z

Grabitja në Rinas, ministrja Balluku: Alarm! Sistemi i sigurisë ka rënë!

Pas grabitjes së bujshme në Rinas, ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku, teksa e konsideron ngjarje të rëndë, thekson se elementët e sigurisë kanë rënë dhe se grabitësit kanë arritur deri në pistën e aeroportit. Nga Berlini ku ndodhet për një vizitë zyrtare, ministrja theks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.534Z

“Beqir Balluku, gjyshi i Ogrenit, më dekoroi si Ushtar Shembullor”

E vetmja fituese e edicionit të katërt të “Big Brother”, për Stefan Karafilin, është e bija e tij, Neda. Ai është plotësisht i kënaqur nga qëndrimi i vajzës së tij në shtëpi dhe pohon se ajo ka treguar të njëjtën sjellje, si edhe jashtë ekranit. “Ka lindur për të qenë lid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.743Z

Ogren Balluku fillon punë te Milena Harito

E mbani mend Ogrenin, djaloshin elokuent i cili krijoi një marrëdhënie me Nedën brenda shtëpisë së “Big Brother 4”? Nga sa kemi mësuar së fundmi, njohuritë e tij në komunikim duket se janë vënë në shërbim t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.480Z

Balluku: “Pse nuk duhen rritur kontributet shëndetësore”

Autori i Lajmit: Entela Duraj Propozimi i bërë pak ditë më parë nga mjekët e QSUT-së, ISKSH dhe Urdhri i Mjekut për rritje të masës së kontributeve shëndetësore, duket se nuk gjen mbështetjen e specialistëve të Institutit të Sigurimeve Shëndetësore. Në një prononcim për gazet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.159Z

Revolta e banorëve/ Balluku në Kurbnesh: Prishim kontratat e dy HEC-ve!

Ndërtimi i dy hidrocentraleve në lumin e Urakës në Kurbnesh është anuluar nga ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë. Ministrja  Belinda Balluku gjatë një dëgjese publike me banorët, tha se vendimi u mor pas ankesave që qytetarët adresuan në platformën e bashkëqeverisjes. Balluk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama