Rezultate te kerkimit per termin: +Balluku

Total: 466
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.219Z

Grabitja në Rinas, ministrja Balluku: Alarm! Sistemi i sigurisë ka rënë!

Pas grabitjes së bujshme në Rinas, ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku, teksa e konsideron ngjarje të rëndë, thekson se elementët e sigurisë kanë rënë dhe se grabitësit kanë arritur deri në pistën e aeroportit. Nga Berlini ku ndodhet për një vizitë zyrtare, ministrja theks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.534Z

“Beqir Balluku, gjyshi i Ogrenit, më dekoroi si Ushtar Shembullor”

E vetmja fituese e edicionit të katërt të “Big Brother”, për Stefan Karafilin, është e bija e tij, Neda. Ai është plotësisht i kënaqur nga qëndrimi i vajzës së tij në shtëpi dhe pohon se ajo ka treguar të njëjtën sjellje, si edhe jashtë ekranit. “Ka lindur për të qenë lid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.743Z

Ogren Balluku fillon punë te Milena Harito

E mbani mend Ogrenin, djaloshin elokuent i cili krijoi një marrëdhënie me Nedën brenda shtëpisë së “Big Brother 4”? Nga sa kemi mësuar së fundmi, njohuritë e tij në komunikim duket se janë vënë në shërbim t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.480Z

Balluku: “Pse nuk duhen rritur kontributet shëndetësore”

Autori i Lajmit: Entela Duraj Propozimi i bërë pak ditë më parë nga mjekët e QSUT-së, ISKSH dhe Urdhri i Mjekut për rritje të masës së kontributeve shëndetësore, duket se nuk gjen mbështetjen e specialistëve të Institutit të Sigurimeve Shëndetësore. Në një prononcim për gazet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.159Z

Revolta e banorëve/ Balluku në Kurbnesh: Prishim kontratat e dy HEC-ve!

Ndërtimi i dy hidrocentraleve në lumin e Urakës në Kurbnesh është anuluar nga ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë. Ministrja  Belinda Balluku gjatë një dëgjese publike me banorët, tha se vendimi u mor pas ankesave që qytetarët adresuan në platformën e bashkëqeverisjes. Balluk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.226Z

Koha e kinezëve mbaroi, Balluku: Përdhosën portën hyrëse të Shqipërisë!

Ka qenë e ashpër ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku nga Rinasi ku ia ka faturuar të gjithë përgjegjësinë për grabitjen në Rinas, koncesionarit kinez të TIA-s, për të cilët tha se dinë vetëm të hapin parkingje. Sipas Ballukut, të ardhurat dhe taksa për pasagjerë prej 3 e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.406Z

Uragani Balluku shkakton viktimën e radhës, shkarkohet edhe drejtori i

Dorëheqja e kreut të OST-së, Klodian Gradeci dhe shkarkimi i drejtuesit të Autoritetit Rrugor Shqiptar, Afrim Qëndro, të cilët janë marrë në pyetje lidhur me skandalin e tenderave për kompaninë fiktive DH Albania, duket se nuk do të jenë të fundit largime në kuadër të operacionit F

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama