Rezultate te kerkimit per termin: +Balluku

Total: 466
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.743Z

Ogren Balluku fillon punë te Milena Harito

E mbani mend Ogrenin, djaloshin elokuent i cili krijoi një marrëdhënie me Nedën brenda shtëpisë së “Big Brother 4”? Nga sa kemi mësuar së fundmi, njohuritë e tij në komunikim duket se janë vënë në shërbim t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.480Z

Balluku: “Pse nuk duhen rritur kontributet shëndetësore”

Autori i Lajmit: Entela Duraj Propozimi i bërë pak ditë më parë nga mjekët e QSUT-së, ISKSH dhe Urdhri i Mjekut për rritje të masës së kontributeve shëndetësore, duket se nuk gjen mbështetjen e specialistëve të Institutit të Sigurimeve Shëndetësore. Në një prononcim për gazet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.159Z

Revolta e banorëve/ Balluku në Kurbnesh: Prishim kontratat e dy HEC-ve!

Ndërtimi i dy hidrocentraleve në lumin e Urakës në Kurbnesh është anuluar nga ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë. Ministrja  Belinda Balluku gjatë një dëgjese publike me banorët, tha se vendimi u mor pas ankesave që qytetarët adresuan në platformën e bashkëqeverisjes. Balluk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.226Z

Koha e kinezëve mbaroi, Balluku: Përdhosën portën hyrëse të Shqipërisë!

Ka qenë e ashpër ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku nga Rinasi ku ia ka faturuar të gjithë përgjegjësinë për grabitjen në Rinas, koncesionarit kinez të TIA-s, për të cilët tha se dinë vetëm të hapin parkingje. Sipas Ballukut, të ardhurat dhe taksa për pasagjerë prej 3 e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.406Z

Uragani Balluku shkakton viktimën e radhës, shkarkohet edhe drejtori i

Dorëheqja e kreut të OST-së, Klodian Gradeci dhe shkarkimi i drejtuesit të Autoritetit Rrugor Shqiptar, Afrim Qëndro, të cilët janë marrë në pyetje lidhur me skandalin e tenderave për kompaninë fiktive DH Albania, duket se nuk do të jenë të fundit largime në kuadër të operacionit F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.913Z

Balluku: Siguria dhe reduktimi i vonesave në fluturime, prioritete të “Albcontrol”

TIRANE -“Albcontrol” është emërtimi i ri i Agjencisë Shqiptare të Trafikut Ajror, më parë Agjencia Nacionale e Trafikut Ajror (ANTA). Promovimi i imazhit të ri të “Albcontrol”, por edhe vizioni për vitin 2014, mblodhi në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.225Z

Grabitja hapi Kutinë e Pandorës, shpërthen Balluku: Kinezët dinë vetëm të hapin parkingje!

Pas zbarkimit të djeshëm të Forcave të Armatosura, që morën kontrollin e aeroportit Nënë Tereza, ditën e sotme në Rinas ka zbarkuar ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku, e cila sërish ka vijuar me fjalët e ashpra në drejtim të koncesionarit të TIA-s. Grabitja e 10 milionë eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama