Rezultate te kerkimit per termin: +Balluku

Total: 466
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.114Z

ldquoANTArdquo behet ldquoAlbcontrolrdquo

Agjencia Nacionale e Trafikut Ajror që prej muajit janar të vitit të ardhshëm do të ndryshojë emërtimin në “Albcontrol”. Struktura e kësaj agjencie nuk do të ndryshojë, ndërsa do të qëndrojë në varësi t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.244Z

Pensionet e emigranteve lehtesi per pagesat vullnetare

Të gjithë emigrantët mund të përfitojnë nga skemat e sigurimeve shoqërore me qëllim marjen e pensionit në Shqipëri. Për Albanian Screen, drejtues në Sigurimet Shoqërore thonë se ashtu si dhe vitet e shkuara dhe aktualisht ka disa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.381Z

Java 20, Luftëtari - Burreli 2-1

www.albania-sport.com- Luftëtari fitoi 2-1 me Burrelin në ndeshjen e javës së 20-të të Kategorisë së Parë. Bledar Shalari hapi takimin me golin e tij në minutën e 14-të, ndërsa Gentjan Shkoza dyfishoi rezultatin në të 45’+2, pas asistit të Pustinës. Burreli shkurtoi diferencën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.213Z

Kurbin, kishte marrë peng familjen, plagoset nga i vëllai

Një krim në familje ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në fshatin Vinjoll të rrethit të Kurbinit. Një 29-vjeçar ka mbetur i plagosur pasi është qëlluar me armë zjarri nga vëllai i tij. Mësohet se i plagosuri është 29-vjeçari Klevis Balluku i cili dyshohet se kishte marrë peng familjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.645Z

"Skënderbej" ndryshon fytyrën

Sheshi "Skënderbej" në Tiranë do të tjetërsohet, për t‘iu përshtatur një metropoli evropian dhe një lëvizjeje pa trafik, si dhe për të garantuar një natyrë polifunksionale të tij. Është ky qëllimi që kërkojnë të arrijnë drejtuesit e pushtetit vendor kryeqytetas për kilometr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.854Z

Java nisi me një ulje të re të çmimit të karburanteve

Tregu i karburanteve aplikoi një ulje të lehtë të çmimeve këtë fillim javë, e cila është ende shumë larg uljes reale të çmimit që duhet të ndiqte ato të tregjeve ndërkombëtare. Nga vëzhgimet e kryera në pika të ndryshme të tregtimit të karburanteve, rezulton se çmimet kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.589Z

Falja e kamatvonesave, skadon afati, përfituan 60 mijë fermerë

TIRANE- 60 mijë fermerë në të gjithë vendin kanë përfituar nga falja e kamatvonesave dhe u përfshinë në skemën e sigurimeve shoqërore. Afati për faljen e kamatvonesave përfundoi më një prill. Drejtuesit e Institutit të Sigurimeve Shoqërore ngrenë si problem mungesën e interesit t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama