Rezultate te kerkimit per termin: +Balluku

Total: 466
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.226Z

Koha e kinezëve mbaroi, Balluku: Përdhosën portën hyrëse të Shqipërisë!

Ka qenë e ashpër ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku nga Rinasi ku ia ka faturuar të gjithë përgjegjësinë për grabitjen në Rinas, koncesionarit kinez të TIA-s, për të cilët tha se dinë vetëm të hapin parkingje. Sipas Ballukut, të ardhurat dhe taksa për pasagjerë prej 3 e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.406Z

Uragani Balluku shkakton viktimën e radhës, shkarkohet edhe drejtori i

Dorëheqja e kreut të OST-së, Klodian Gradeci dhe shkarkimi i drejtuesit të Autoritetit Rrugor Shqiptar, Afrim Qëndro, të cilët janë marrë në pyetje lidhur me skandalin e tenderave për kompaninë fiktive DH Albania, duket se nuk do të jenë të fundit largime në kuadër të operacionit F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.913Z

Balluku: Siguria dhe reduktimi i vonesave në fluturime, prioritete të “Albcontrol”

TIRANE -“Albcontrol” është emërtimi i ri i Agjencisë Shqiptare të Trafikut Ajror, më parë Agjencia Nacionale e Trafikut Ajror (ANTA). Promovimi i imazhit të ri të “Albcontrol”, por edhe vizioni për vitin 2014, mblodhi në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.225Z

Grabitja hapi Kutinë e Pandorës, shpërthen Balluku: Kinezët dinë vetëm të hapin parkingje!

Pas zbarkimit të djeshëm të Forcave të Armatosura, që morën kontrollin e aeroportit Nënë Tereza, ditën e sotme në Rinas ka zbarkuar ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku, e cila sërish ka vijuar me fjalët e ashpra në drejtim të koncesionarit të TIA-s. Grabitja e 10 milionë eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.173Z

Aeroporti i Kukësit/ Përplasje premtimesh Rama-Balluku, 1 vit apo 24 muaj? (VIDEO)

Aeroporti është në një pozicion shumë strategjik sepse mbledh shqiptarët këtej dhe andej kufirit. Do i japë mundësinë çunave të Kukësit të vijnë me shumë pak paund nga Anglia. Parashikohet një fluks prej rreth 300 mijë pasagjerësh në vitin e parë për të shkuar deri në 1 milio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.710Z

Berisha Balluku urdher per djegjen e zyres juridike te Albkontrollit

Transmetuar me 14052014 - 1425 Fotografia e publikuar nga ish-Kryeministri Berisha PUBLICITET Tirane 14 maj 2014 NOAal- Ish-Kryeminsitri Sali Berisha ka publikuar te dhena te reja per ate qe e ka quajtur narkotrafikun e Edi Ramesbr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.501Z

Procesverbali, çfarë thanë Petrit Dume dhe Beqir Balluku para pushkatimit

 Afrim Imaj“Fjalën e fundit!” Zëri kumbues i kryehetuesit shkreptiu si rrufeja, duke thyer heshtjen që pllakosi momentet e para kur tre të dënuarit u vendosën në vendin e ekzekutimit. Sakaq, ata filluan njeri pas tjetrit t’i përgjigjen urdhrit të tij, duke shqiptuar s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama