Rezultate te kerkimit per termin: +Bangkok

Total: 509
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.726Z

Vdes udhëheqësi i “këmishëkuqve” në Tajlandë

Qeveria e Tajlandës i ka dhënë dje një ultimatum grave, fëmijëve dhe protestuesve të tjerë të paarmatosur, që të largohen nga kampi qendror i protestuesve në Bangkok. Një zëdhënës i ushtrisë theksoi se forcat e sigurisë kanë në plan të lejojnë organizata si Kryqi i Kuq në kam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.977Z

Tajlandë,hiqet gjendja e jashtëzakonshme në Bankok

Tajlanda ka hequr gjendjen e Jashtzakonshme në Bankok e cila vazhdonte prej 8 muajsh. Kjo masë e vecantë u mor pas protestave anti-qeveritare në Bangkok në fillim të këtij viti. Qeveria i dha pushtet të plotë forcave të sigurisë, duke për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.384Z

Tajlandë, rinisin protestat e opozitës

Pavarësisht qëndrimit të ashpërsuar të qeverisë, opozita tajlandeze ka vazhduar protestat e saj. Mijëra kundërshtarë të qeverisë u mblodhën në shumë sheshe të kryeqytetit Bangkok për të protestuar kundër mbylljes së një televizioni të opozitës dhe dhjetëra faqeve të saj n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.823Z

Tajlande protesta ne rruget e Bangkokut

Kryeministrja tajlandeze ka thirrur kompetencat speciale në Bangkok dhe në zona të tjera të vendit, pasi protestuesit anti-qeveritarë iu drejtuan selive të ministrive. Yingluck Shinawatra iu përgjigj ditës së dytë të demonstratave n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.593Z

Clinton luan ne 147Hangover 2148

Nga Express me 16 nentor 2010 ne ora 0952 Ndoshta keshtu ai do te tregoj se eshte aq i mire sa Arnold Schwarzenegger. Ish presidenti i SHBA146ve pritet qe te paraqitet ne filmin e ri saktesisht pjesen e dyte te komedise filmike 147The Hangover 2148 nje film qe ishte hit vitin e kaluar dhe flet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.424Z

Tailandë, përplasje mes qeverisë dhe opozitës

Dshton prpjekja pr kompromis mes qeveris dhe opozits n Tailand. Kryeministri Abhisit Vejjajiva ka trhequr ofertn e tij pr zhvillimin e zgjedhjeve t parakoshme, pasi opozitart e nuk kan liruar zonat e bllokuara prej tyre n Bangkok.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.386Z

Tajlandezët në protesta antiqeveritare, përleshje të dhunshme (FOTO)

Tajlandë- Policia ka përdorur gaz lotsjellës kundër mijëra protestuesve që kërkonin përmbysjen e kryeministrit në kryeqytet tajlandez, Bangkok. Të paktën 10.000 protestues u mblodhën, duke demonstruar kundër qeverisë së Yingluck Shinawatra, motra e ish-kryeministrit të rrëzuar. Prot

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama