Rezultate te kerkimit per termin: +Bank

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.060Z

Ministri Beqaj: Do vizitoj 3-vjeçarine sëmurë me AIDS për ditëlindje

Të tjera rreth shkrimit Shtohen ndihmat për 3-vjeçarin me HIV TIRANË - Ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj ka premtuar se do të vizitojë 3-vjeçarin e sëmurë me HIV/AIDS në Vlorë.Lajmin e ka konfirmuar ministri sot në mbrëmje duke sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.126Z

Fullani takim me Shoqaten e Bankave

Pasi ka ulur normat e interesit per nivelet me te ulta historike Guvernatori i Bankes se Shqiperise, Ardian Fullani u ka kerkuar bankave te nivelit te dyte te shtojne kreditimin ne ekonomi. Kerkesen e tij Fullani e beri gjate nje takimi me Shoqaten e Bankave.    Duke pranuar se ekonomia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.479Z

Raporti BSH-se Ekonomia e vendit vijon rritjen me ritme te uleta

Ekonomia shqiptare po ecën me ritme të ngadalëta. Sipas Bankës së Shqipërisë, kërkesa konsumatore dhe investimet e ulëta nuk u kompensuan nga stimuli i lartë fiskal “9 muajt e pare shpenzimet buxhet jane rritur 8/2 % 1.25 %, te ardhurat kane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.365Z

Basha apel BB-se Te monitoroje Shqiperine me kushte strikte

Akti normativ për ligjin e shërbimit civil dhe ai për ndryshimet në ligjin e buxhetit dhe anulimet e koncesioneve të ligjshme nga Qeveria socialiste dominuan takimin e kryetarit të opozitës Lulzim Basha me përfaqësuesit e Bankës Boterore, Piero Cipol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.787Z

Greqi, operacion për kapjen e shqiptarit të arratisur Klement Cala

GREQI - Forcat greke të policisë kanë ndërmarrë një operacion të gjerë për kapjen e shqiptarit Klement Cala, i cili është një ndër personat e arratisur para disa kohësh nga burgu i Trikalas. Policia greke ra në gjurmët e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.786Z

Greqi, polica operacion të gjerë për kapjen e shqiptarit Klement Cala

GREQI - Forcat greke të policisë kanë ndërmarrë një operacion të gjerë për kapjen e shqiptarit Klement Cala, i cili është një ndër personat e arratisur para disa kohësh nga burgu i Trikalas. Policia greke ra në gjurmët e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.355Z

Kryetari i KQZ i jep një banesë me qira ambasadës së SHBA-së

Ristani, i “zhytur” në kredi në banka Kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Arben Ristani, pavarësisht të ardhurave të kënaqshme për shkak të pagës së tij dhe një kontrate të qirasë për vitin 2009, vijon të ketë një nivel të lartë të kredive në banka dhe ndaj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama