Rezultate te kerkimit per termin: +Banken

Total: 1879
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.028Z

Buxheti 100 police per Banken

/ / Nga dokumenti i votuar vetem me votat e maxhorances rezulton se pas debatit mes ministrave Bode dhe Basha per numrin e policeve qe do te ruajne Banken e Shqiperise ka fituar varianti i ministrit te Brendshem. Banka do te ruhet nga 100 police dhe jo nga 50 sic propozoi m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.502Z

Brace Hetim nga Kuvendi per Banken

e Hene 18 Gusht 20141248 pm p classwp-caption-text Erjon BracebrbrKryetari i Komisionit te Ekonomise Erjon Brace ka deklaruar dje se do ti propozoje ne muajin shtator Kuvendit qe ta nise me nje analize dhe te nxjerre pergjegjesite ligjore per vjedhjen e ndodhur ne Banken e Shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.446Z

Audit nderkombetar ne Banken e Shqiperise

brbrSkandali i vjedhjes se parave ne banken e shtetit ka rrezuar besimin e publikut tek kupola drejtuese e institucionit me te larte monetar Ndaj per ekspertet eshte e nevojshme qe te kete nje mision te vencante nga Fondi Monetar Nderkombetar apo institucion tjeter i besueshem qe te audioje Banken Q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.281Z

Ngjela Vjedhja ne Banken e Shqiperise 200 milione euro

e Hene 15 Shtator 20141110 am p classwp-caption-text Spartak NgjelabrbrPS e ka detyrim kombetar te emeroje nje ish-guvernator te bankave perendimorebrbrKryetari i Partise Ligj dhe Drejtesi Spartak Ngjela shprehet se vjedhja ne Banken e Shqiperise i kalon 200 milione eurotbr 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.485Z

Pranga 2 personave tentuan te grabisin banken

Dy persona jane vene ne pranga ne tentative per te grabitur nje banke prane 9-katesheve ne Tiarane. Burime nga policia bejne me dije se dy persona identiteti i te cileve ende nuk behet i ditur jane perpjekur gjate oreve te para te mengjesit te grabisnin banken Intesa san Paolo ne zonen e 9-kates

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.553Z

Ndryshon marreveshja me Banken Islamike ulet financimi

e Enjte 18 Shtator 20140617 am p classwp-caption-text Tunelli i KrrabesbrbrQeveria shqiptare do te ndryshoje marreveshjen e financimit me Banken Islamike per Zhvillim qe eshte edhe financuesja kryesore per autostraden Tirane-Elbasan Vendimi u miratua ne mbledhjen e djeshme te E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.480Z

Tirane pranga 2 personave tentuan te grabisin banken

Dy persona jane vene ne pranga ne tentative per te grabitur nje banke prane 9-katesheve ne Tiarane . Burime nga policia bejne me dije se dy persona identiteti i te cileve ende nuk behet i ditur jane perpjekur gjate oreve te para te mengjesit te grabisnin banken Intesa san Paolo ne zonen e 9-kat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama