Rezultate te kerkimit per termin: +Banken

Total: 1879
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.502Z

Brace Hetim nga Kuvendi per Banken

e Hene 18 Gusht 20141248 pm p classwp-caption-text Erjon BracebrbrKryetari i Komisionit te Ekonomise Erjon Brace ka deklaruar dje se do ti propozoje ne muajin shtator Kuvendit qe ta nise me nje analize dhe te nxjerre pergjegjesite ligjore per vjedhjen e ndodhur ne Banken e Shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.446Z

Audit nderkombetar ne Banken e Shqiperise

brbrSkandali i vjedhjes se parave ne banken e shtetit ka rrezuar besimin e publikut tek kupola drejtuese e institucionit me te larte monetar Ndaj per ekspertet eshte e nevojshme qe te kete nje mision te vencante nga Fondi Monetar Nderkombetar apo institucion tjeter i besueshem qe te audioje Banken Q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.281Z

Ngjela Vjedhja ne Banken e Shqiperise 200 milione euro

e Hene 15 Shtator 20141110 am p classwp-caption-text Spartak NgjelabrbrPS e ka detyrim kombetar te emeroje nje ish-guvernator te bankave perendimorebrbrKryetari i Partise Ligj dhe Drejtesi Spartak Ngjela shprehet se vjedhja ne Banken e Shqiperise i kalon 200 milione eurotbr 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.485Z

Pranga 2 personave tentuan te grabisin banken

Dy persona jane vene ne pranga ne tentative per te grabitur nje banke prane 9-katesheve ne Tiarane. Burime nga policia bejne me dije se dy persona identiteti i te cileve ende nuk behet i ditur jane perpjekur gjate oreve te para te mengjesit te grabisnin banken Intesa san Paolo ne zonen e 9-kates

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.553Z

Ndryshon marreveshja me Banken Islamike ulet financimi

e Enjte 18 Shtator 20140617 am p classwp-caption-text Tunelli i KrrabesbrbrQeveria shqiptare do te ndryshoje marreveshjen e financimit me Banken Islamike per Zhvillim qe eshte edhe financuesja kryesore per autostraden Tirane-Elbasan Vendimi u miratua ne mbledhjen e djeshme te E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.480Z

Tirane pranga 2 personave tentuan te grabisin banken

Dy persona jane vene ne pranga ne tentative per te grabitur nje banke prane 9-katesheve ne Tiarane . Burime nga policia bejne me dije se dy persona identiteti i te cileve ende nuk behet i ditur jane perpjekur gjate oreve te para te mengjesit te grabisnin banken Intesa san Paolo ne zonen e 9-kat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.217Z

Fullani, takim me praktikantet ne Banken e Shqiperise

Guvernatori i Bankes se Shqiperise, Ardian Fullani, ka zhvilluar dje nje takim me studentet qe kryejne praktiken mesimore prane Bankes se Shqiperise. Gjate aktivitetit, studentet praktikante kane vleresuar kete iniciative te Bankes se Shqiperise si nje menyre per t'u specializuar ne fushen e banking

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama