Rezultate te kerkimit per termin: +Banken

Total: 1879
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.178Z

Golemi Nuk kam shkelur Kushtetuten

e Premte 5 Shtator 20140809 am p classwp-caption-text Inspektorja e Pergjithshme e Bankes se Shqiperise Elivar GolemibrbrInspektorja e Bankes se Shqiperise ka kundershtuar dje me nje deklarate per shtyp kryetarin e Komisionit te Ekonomise duke theksuar se nuk ka shkelur Kushtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.296Z

Banka Arvizu eshtja po politizohet

e Marte 16 Shtator 20141114 am p classwp-caption-text Arvizu dhe MetabrbrAmbasadori amerikan ne Tirane Aleksander Arvizu shprehu dje shqetesimin e tij per politizimin e hetimit te skandalit te vjedhjes se stokut te parave ne Banken e Shqiperise Pas nje takimi me kryetarin e Kuv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.728Z

Zbardhet vendimi per Fullanin merret ne pyetje Golemi

brbrIsh-guvernatori Ardian Fullani nuk eshte nje person qe paraqet rrezikshmeri te larte shoqerore si dhe ai ka bashkepunuar me Prokurorine per zbardhjen e vjedhjes ne banke Me kete argument gjykata e apelit ka lene ne arrest shtepie Fullanin duke e bere te ditur kete ne zbardhjen e vendimit qe mor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.265Z

Prokuroria dergon per gjykim Golemin dhe 14 ish-zyrtare te BSH

Tirane 13 tetor 2014 NOAal- Prokuroria e Tiranes ka perfunduar hetimet dhe ka derguar per gjykim kerkesen ndaj 15 ish-zyrtareve te Bankes se Shqiperise te akuzuar per Shperdorim detyre Nderkohe behet e ditur se po vijojne ende hetimet per kater ish-zyrtare te tjerebr br Nga veprimet hetimore te kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.174Z

Gjykata shpall Fullanin te pafajshem Prokuroria kerkoi 5 vite burg

Foto arkiv Ardian Fullani PUBLICITET Tirane 12 tetor 2015 NOAal- Prokuroria e Tiranes kerkoi denimin me 5 vite burg per ish- Guvernatorin e Bankes se Shqiperise Ardian Fullani por kjo kerkese u rrezua nga Gjykata e cila e shpalli te pafajshembr br Ne seancen e sotme organ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.598Z

Hetim parave Perballja me Fullanin Bitraj nderron burgun

e Marte 9 Shtator 20141100 am p classwp-caption-text Ardian Bitraj Ardian FullanibrbrProkuroria dyshon se shuma e vjedhur eshte mbi 71 milione USD Fullani mbetet vetem ne qeli konsumon ushqimet e burgutbrbrArdian Bitraj i vetedenoncuar dhe i akuzuari kryesor per vjedhjen ne Ban

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.390Z

Vjedhja ne BSH arrest me burg per ish-drejtorin e Thesarit

Foto arkiv PUBLICITET Tirane 7 gusht 2014 NOAal- Arrest me burg eshte masa e sigurise e dhene nga Gjykata e Tiranes per ish-drejtorin e Thesarit ne Linze Dorian ollakubr br ollaku i cili akuzohet per shperdorim detyre u vetedorezua paraditen e djeshme ne polici duke cuar ne dhjet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama