Rezultate te kerkimit per termin: +Banken

Total: 1879
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.728Z

Zbardhet vendimi per Fullanin merret ne pyetje Golemi

brbrIsh-guvernatori Ardian Fullani nuk eshte nje person qe paraqet rrezikshmeri te larte shoqerore si dhe ai ka bashkepunuar me Prokurorine per zbardhjen e vjedhjes ne banke Me kete argument gjykata e apelit ka lene ne arrest shtepie Fullanin duke e bere te ditur kete ne zbardhjen e vendimit qe mor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.265Z

Prokuroria dergon per gjykim Golemin dhe 14 ish-zyrtare te BSH

Tirane 13 tetor 2014 NOAal- Prokuroria e Tiranes ka perfunduar hetimet dhe ka derguar per gjykim kerkesen ndaj 15 ish-zyrtareve te Bankes se Shqiperise te akuzuar per Shperdorim detyre Nderkohe behet e ditur se po vijojne ende hetimet per kater ish-zyrtare te tjerebr br Nga veprimet hetimore te kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.174Z

Gjykata shpall Fullanin te pafajshem Prokuroria kerkoi 5 vite burg

Foto arkiv Ardian Fullani PUBLICITET Tirane 12 tetor 2015 NOAal- Prokuroria e Tiranes kerkoi denimin me 5 vite burg per ish- Guvernatorin e Bankes se Shqiperise Ardian Fullani por kjo kerkese u rrezua nga Gjykata e cila e shpalli te pafajshembr br Ne seancen e sotme organ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.598Z

Hetim parave Perballja me Fullanin Bitraj nderron burgun

e Marte 9 Shtator 20141100 am p classwp-caption-text Ardian Bitraj Ardian FullanibrbrProkuroria dyshon se shuma e vjedhur eshte mbi 71 milione USD Fullani mbetet vetem ne qeli konsumon ushqimet e burgutbrbrArdian Bitraj i vetedenoncuar dhe i akuzuari kryesor per vjedhjen ne Ban

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.390Z

Vjedhja ne BSH arrest me burg per ish-drejtorin e Thesarit

Foto arkiv PUBLICITET Tirane 7 gusht 2014 NOAal- Arrest me burg eshte masa e sigurise e dhene nga Gjykata e Tiranes per ish-drejtorin e Thesarit ne Linze Dorian ollakubr br ollaku i cili akuzohet per shperdorim detyre u vetedorezua paraditen e djeshme ne polici duke cuar ne dhjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.091Z

Konfindustria Masa te jashtezakonshme ne BSH

e Marte 26 Gusht 20141216 pm p classwp-caption-text Gjergj BuxhukubrbrTIRANE 8211 Konfindustria Shqiptare njoftoi dje se do t8217i kerkoje zyrtarisht qeverise dhe vendimmarrjes politike marrjen e masave te jashtezakonshme per kthimin me cdo kusht dhe sa me shpejt te besimit te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.871Z

Thellohet skandali i Jales

Vijojne shkrimet e medias amerikane ne lidhje me skandale qe kalojne nga Shqiperia.Foks Njus boton nje shkrim ekskluziv ne lidhje me skandalin qe ka perfshire Banken Boterore pas prishjes se shtepive ne Jale.Gazetari Ricard Behar nje nga firmat me te njohura investiguese ne Shtetet e Bashkuara te Am

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama