Rezultate te kerkimit per termin: +Banken

Total: 1879
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.217Z

Fullani, takim me praktikantet ne Banken e Shqiperise

Guvernatori i Bankes se Shqiperise, Ardian Fullani, ka zhvilluar dje nje takim me studentet qe kryejne praktiken mesimore prane Bankes se Shqiperise. Gjate aktivitetit, studentet praktikante kane vleresuar kete iniciative te Bankes se Shqiperise si nje menyre per t'u specializuar ne fushen e banking

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.823Z

Doja te vidhja banken se nuk kisha leke

Patrullat e Policise arrijne te arrestojne ne kohe rekord 20- vjecarin qe tentoi te vidhte me arme banken Credins ne kryeqytet Nje 20-vjecar ka tentuar te grabise filialin e nje banke ne Tirane por eshte ndaluar nga roja i cili ka mbetur i plagosur Ajet Marku rrefen ne polici Me parate qe do m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.349Z

Rama ne Banken e Shqiperise takon Guvernatoren e komanduar

Transmetuar me 08092014 - 1132 Tirane 8 shtator 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama po zhvillon nje takim me Guvernatoren e komanduar ne Banken e Shqiperise Elisabeta Gjonibr br Ky takim eshte i dyti ne harkun e 24 oreve pasi gjate dites se djeshme kreu i q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.353Z

Ekspertet Masat per Banken e Shqiperise te ruhet stabiliteti financiar

brbrNgjarja ne Banken e Shqiperise nuk duhet te lejoje te preket stabiliteti financiar i vendit Per ekspertet e ekonomise me e rendesishme se cdo hallke tjeter e kesaj ngjarjeje eshte qe administrimi qe i behet bankes te jete i rregullt dhe tu siguroje qytetareve mbarevajtjen e ekonomise Agim Binaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.844Z

Sejko shkarkon drejtoret ne Banken e Shqiperise

brbrNe mbledhjen e pare te Keshillit Mbikeqyres te Bankes se Shqiperise te kryesuar nga guvernatori i ri Genti Sejko jane shkarkuar nga puna drejtoret e kater departamenteve kryesore te cilat lidhen me vjedhjen e thesarit te bankes se shtetit Bordi i bankes ka mbeshtetur propozimin e Sejkos per te h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.157Z

Anetaresim ne FMN dhe Banken Boterore

Kosova mund te anetaresohet dhe te perfitoje nga mekanizmat financiare nderkombetare. Aplikimet e para te Kosoves jane ato per anetaresim ne Fondin Monetar Nderkombetar dhe ne Banken Boterore. Qeveria e Kosoves beri te ditur dje se ka filluar punen ne pergatitjen e dokumentacionit te nevojshem per a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.505Z

Brace Ligj te ri per Banken e Shqiperise

brbrMazhoranca ne shtator do te ndermarre nismen per zevendesimin e gjithe trupes drejtuese te bankes guvernatorit dhe Keshillit Mbikeqyres por jo me shkarkim por duke ndryshuar ligjin per Banken e Shqiperise Lajmi i bere publik pak dite me pare nga vizion plus konfirmohet nga kryetari i Komisioni t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama