Rezultate te kerkimit per termin: +Banken

Total: 1879
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.823Z

Doja te vidhja banken se nuk kisha leke

Patrullat e Policise arrijne te arrestojne ne kohe rekord 20- vjecarin qe tentoi te vidhte me arme banken Credins ne kryeqytet Nje 20-vjecar ka tentuar te grabise filialin e nje banke ne Tirane por eshte ndaluar nga roja i cili ka mbetur i plagosur Ajet Marku rrefen ne polici Me parate qe do m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.349Z

Rama ne Banken e Shqiperise takon Guvernatoren e komanduar

Transmetuar me 08092014 - 1132 Tirane 8 shtator 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama po zhvillon nje takim me Guvernatoren e komanduar ne Banken e Shqiperise Elisabeta Gjonibr br Ky takim eshte i dyti ne harkun e 24 oreve pasi gjate dites se djeshme kreu i q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.353Z

Ekspertet Masat per Banken e Shqiperise te ruhet stabiliteti financiar

brbrNgjarja ne Banken e Shqiperise nuk duhet te lejoje te preket stabiliteti financiar i vendit Per ekspertet e ekonomise me e rendesishme se cdo hallke tjeter e kesaj ngjarjeje eshte qe administrimi qe i behet bankes te jete i rregullt dhe tu siguroje qytetareve mbarevajtjen e ekonomise Agim Binaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.844Z

Sejko shkarkon drejtoret ne Banken e Shqiperise

brbrNe mbledhjen e pare te Keshillit Mbikeqyres te Bankes se Shqiperise te kryesuar nga guvernatori i ri Genti Sejko jane shkarkuar nga puna drejtoret e kater departamenteve kryesore te cilat lidhen me vjedhjen e thesarit te bankes se shtetit Bordi i bankes ka mbeshtetur propozimin e Sejkos per te h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.157Z

Anetaresim ne FMN dhe Banken Boterore

Kosova mund te anetaresohet dhe te perfitoje nga mekanizmat financiare nderkombetare. Aplikimet e para te Kosoves jane ato per anetaresim ne Fondin Monetar Nderkombetar dhe ne Banken Boterore. Qeveria e Kosoves beri te ditur dje se ka filluar punen ne pergatitjen e dokumentacionit te nevojshem per a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.505Z

Brace Ligj te ri per Banken e Shqiperise

brbrMazhoranca ne shtator do te ndermarre nismen per zevendesimin e gjithe trupes drejtuese te bankes guvernatorit dhe Keshillit Mbikeqyres por jo me shkarkim por duke ndryshuar ligjin per Banken e Shqiperise Lajmi i bere publik pak dite me pare nga vizion plus konfirmohet nga kryetari i Komisioni t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.021Z

Basha Ndalimi ne perputhje me orekset e Rames per Banken

e Shtune 13 Shtator 20141016 am p classwp-caption-text Krei PD Lulzim BashabrbrKryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha akuzoi dje Kryeministrin Rama se mbeshteti politikisht arrestimin e Guvernatorit Ardian Fullani per te kapur Banken e Shqiperise Ne nje prononcim per media

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama