Rezultate te kerkimit per termin: +Barazimi

Meta: total 1000 / total_found 4713 / time 0.002 / keyword[0] barazimi / docs[0] 4713 / hits[0] 5612 /
Napoli fiton dhe i afrohet Juves, Lacio barazon me Bolonjën
  • 2018-03-19

Napoli fiton dhe i afrohet Juves, Lacio barazon me Bolonjën

Nuk ishte Lorenzo Insigne, as Dries Mertens, por Raul Albiol heroi i Napolit në sfidën e shtëpisë me Genoan. Skuadra e Maurizio Sarrit djersiti shumë për të gjetur golin me sulmuesit, megjithatë u desh kërcimi i fuqishëm me kokë i mbrojtësit shtatlartë për të gjunjëzuar Genoan. Ishte

Nga Kukësi në kryeqytet, java e 26-të mbyllet me dy superndeshje
  • 2018-03-19

Nga Kukësi në kryeqytet, java e 26-të mbyllet me dy superndeshje

Dy supersfida për të ulur siparin e javës së 26-të. E hëna e Superiores, vjen me dy ndeshje interesante të cilat pritet të jenë shumë të rivalizuara. Në orën 14:00 Kukësi pret Vllazninë në Zeqir ndërsa 17:00 luhet dueli më i fortë ai mes Partizanit dhe Flamurtarit. Një skuadër n

No Pic available
  • 2018-03-04

Dueli i titullit në 16:15, Barça-Atletiko me spektakël të garantuar

Vetëm pak javë më parë, Barcelona po kryesonte e qetë renditjen pa patur shqetësimin e asnjë prej ndjekësve, tanimë situata paraqitet krejt ndryshe. Tre barazimet ndaj Getafes, Espanyolit dhe e fundit ndaj Las Palmas kanë bërë që blaugranat të ndjejnë presingun e Atletikos së Madridi

No Pic available
  • 2018-02-28

Juve-Atalanta e Lazio-Milan për finalen e Kupës së Italisë, Tottenham do çerekfinalet e FA Cup

Një e mërkurë e mbushur me ndeshje dhe spektakël në Supersport. Një vëmendje të veçantë sot do ta marrin dy gjysmëfinalet e kthimit në Kupën e Italisë aty ku do të mësohen edhe dy skuadrat që do të diskutojnë mes tyre finalen e madhe që do të zhvillohet në Olimpico të Romës.

Napoli, Lazio dhe Atalanta, gjithçka për përmbysjen, Milani dhe Arsenali për formalitet
  • 2018-02-22

Napoli, Lazio dhe Atalanta, gjithçka për përmbysjen, Milani dhe Arsenali për formalitet

Do të luhen këtë të enjte ndeshjet e kthimit të fazës së 1/16 të Europa League. Një pjesë e takimeve të para dhuruan surpriza, ndërsa disa skuadra janë thuajse më njërën këmbë në fazën e 1/8, e për një pjesë tjetër ende nuk është thëne fjala e fundit. Në fushën e blertë

Fitore me përmbysje, Skënderbeu poker ndaj Vllaznisë
  • 2018-02-04

Fitore me përmbysje, Skënderbeu poker ndaj Vllaznisë

Është mbyllur me fitoren e thellë të Skënderbeut, 1-4, ndeshja e javës së 18-të mes Vllaznisë dhe skuadrës korçare, e luajtur në stadiumin Loro Boriçi. Shkodranët shënuan të parët me mbrojtësin Berisha, por më pas erdhi përmbysja. Skënderbeu barazoi me Vangjelin në pjesën e pa

Paqe në San Siro, Interi e Roma kënaqen me një pikë
  • 2018-01-22

Paqe në San Siro, Interi e Roma kënaqen me një pikë

Interi dhe Roma ndanë nga një pikë në krye-ndeshjen e javës së 21-të në Serinë A, teksa regjistruan një barazim 1-1. Si zikaltrit, ashtu edhe verdhekuqtë kanë më tepër se 1 muaj që nuk fitojnë, por për të gjetur 3-pikëshin, duket të presin të paktën edhe 1 javë. Në San Siro z