Rezultate te kerkimit per termin: +Barazimi

Meta: total 1000 / total_found 4713 / time 0.002 / keyword[0] barazimi / docs[0] 4713 / hits[0] 5612 /
Portieri Ajazi premton: Pa gol në këtë fundkampionati
  • 2014-05-09

Portieri Ajazi premton: Pa gol në këtë fundkampionati

Shkumbini është duke vazhduar i qetë përgatitjet e fundit për këtë kampionat, ndërsa takimi i fundit i këtij sezoni për peqinasit do të jetë transferta në Pogradec. Në një prononcim për Gazeta e Sportit, portieri i Shkumbinit, Selami Ajazi, është shprehur se ky sezon edhe duke qen

Ancelotti E veshtire por ka ende shanse
  • 2014-05-08

Ancelotti E veshtire por ka ende shanse

Mjaft serioz shfaqet Carlo Ancelotti ne daljen para gazetareve sepse barazimi me Valladolid e ka larguar thuajse perfundimisht Realin e Madridit nga titulli ne La Liga qe deri tani e kishte kaq prane citon Supersportbr br Pervec zhgenjimit kjo ndeshje ne transferte shkaktoi edhe lojtare te lenduar

Bifsha: Me Apoloninë më kënaq dhe barazimin
  • 2014-05-07

Bifsha: Me Apoloninë më kënaq dhe barazimin

Bluzinjtë e Luftëtarit, nën drejtimin e trajnerëve Petraq Bifsha, Leonard Shanaj dhe Ruzhdi Lamaj, kanë nisur të mendojnë për sfidën e fundit të kampionatit, atë ndaj Apolonisë në Fier. Para seancës së djeshme stërvitore, skuadra ka zhvilluar dhe një analizë për ndeshjen ndaj Pogr

Peqinasit duan ta mbyllim pozitivisht kampionatin
  • 2014-05-06

Peqinasit duan ta mbyllim pozitivisht kampionatin

Nga Maringlen Miraka Shkumbini, pas pushimit të së dielës, i është rikthyer përgatitjeve për ndeshjen e fundit të këtij kampionati të kategorisë së parë. Trajneri Branica, përpara seancës stërvitore, ka zhvilluar një analizë të shkurtër dhe ka evidentuar si problem vështirësin

Qajnë bashkë, anglezë e kosovarë për Liverpoolin!
  • 2014-05-06

Qajnë bashkë, anglezë e kosovarë për Liverpoolin!

Barazimi me Crystal Palace ka bërë që tifozët e Liverpoolit të përjetojnë rëndë këtë ndeshje në stadiumin e Crystal Palace. Gjigandi televiziv, "Sky Sport" ka sjellur pamje nga atmosfera emocionale pas kësaj ndeshje në s

No Pic available
  • 2014-05-05

City pret titullin, Barelonai thotë lamtumirë

Barcelona nuk po gjen qetësi këtë edicion. Ekipi i drejtuar nga Martino ka humbur dy pikë të rëndësishme në luftën për titullin kampion duke barazuar me Gedafen në shtëpi me rezultatin 2-2. Vendasit e nisën mirë ndeshjen duke sh&e