Rezultate te kerkimit per termin: +Barazimi

Meta: total 1000 / total_found 4713 / time 0.002 / keyword[0] barazimi / docs[0] 4713 / hits[0] 5612 /
Barça humb 5 mln euro, por rimerr kreun kundër Villarreal
  • 2018-12-02

Barça humb 5 mln euro, por rimerr kreun kundër Villarreal

Një gol i Pique në minutën e 36-të dhe një i Alena në të 87-ën i kanë dhënë Barcelona-s një fitore 2-0 ndaj Villarreal-it mbrëmjen e sotme në Camp Nou. Skuadra e Ernesto Valverde është kthyer te suksesi në La Laiga pas një humbje dhe një barazimi të marrë në dy ndeshjet e mëpa

Milani flirton me fitoren, Lazio barazon në shtesë (Video)
  • 2018-11-25

Milani flirton me fitoren, Lazio barazon në shtesë (Video)

Nuk ka fitues në Olimpico, me Lazion dhe Milanin që ndajnë pikët në një barazim 1-1 dhe ruajnë të njëjtat pozita në tabelën e renditjes, përkatësisht në vendin e katërt dhe të pestë. Spektakël, gola, grintë dhe gjithçka të bukur kishte sfida e kësaj pasditeje në kryeqytetin it

Gola dhe spektakël në Boca-River, barazimi lë hapur gjithçka (Video)
  • 2018-11-12

Gola dhe spektakël në Boca-River, barazimi lë hapur gjithçka (Video)

Ka përfunduar në barazm 2-2 sfida e parë për Kupën Libertadores mes Boca Juniors dhe River Plate, duke lënë gjithçka të hapur për ndeshjen e kthimit në Monumental që do të zhvillohet më 24 nëntor. Ashtu siç pritej, ndeshja ishte fantastike nga minuta e parë e deri tek e fundit. Loja

No Pic available
  • 2018-11-09

Milani në emergjencë para Juves, ja mungesat e sigurta

I ka kushtuar rëndë barazimi 1-1 në Andaluzi ndaj Real Betis, Milanit të Gattusos. Kuqezinjtë dolën të gjymtuar nga ajo sfidë dhe tashmë shkojnë në emergjencë totale në duelin e të dielës në mbrëmje ndaj Juventusit. Dëmtimit të Caldaras, mungesës së gjatë të Biglias por edhe p

No Pic available
  • 2018-11-08

Gjesti në fund të ndeshjes me Juven, Mourinho jep shpjegimin e tij

Temperatura të larta u regjistruan në përfundimin e sfidës së Djajve të Kuq me klubin torinez në Allianz Stadium me protagonist portugezin eksentrik, Jose Mourinho, i cili zgjodhi të festonte në mënyrën e tij origjinale fitoren me përmbysje të United. I vendosur në mes të fushës së

Bayern pushton Athinën në 2 minuta, Valencia ndalet në Zvicër
  • 2018-10-24

Bayern pushton Athinën në 2 minuta, Valencia ndalet në Zvicër

1052827214 Bayern Munich ka fituar me rezultatin 2-0 ndeshjen e luajtur në fushën e AEK-ut të Athinës, e vlefshme për javën e tretë të Grupit E të Champions League. Një fitore kjo që i ka dhënë skuadrës së Kovac kreun e përkohshëm të grupit, në pritje të rezultatit që do të dal

Gjermania e dënuar të fitojë në Francë
  • 2018-10-16

Gjermania e dënuar të fitojë në Francë

Gjashtë javë pas barazimit pa gola në Allianz Arena, Gjermania me Francën përballen sërish në Ligën e Kombeve, këtë herë në Saint-Denis, në orën 20:45, në një ndeshje përcaktuese për fatin e Grupit të Parë të Divizionit A. Në këtë grup fillon kështu faza e dytë e ndeshjeve