Rezultate te kerkimit per termin: +Barazimi

Meta: total 1000 / total_found 4713 / time 0.002 / keyword[0] barazimi / docs[0] 4713 / hits[0] 5612 /
Spanja kërkon të mbyllë llogaritë ndaj Anglisë
  • 2018-10-15

Spanja kërkon të mbyllë llogaritë ndaj Anglisë

Spanjë-Angli, është sfida-vitrinë e Nations League, që do të transmetohet në orën 20:45 në Supersport, e ku do të jetë e gjithë vëmendja e të apasionuarve pas futbollit. Në Benito Villamarín, La Furia Roja ka një mundësi të artë për të siguruar vendin e parë në Grupin 4 të L

Etrit Berisha: Për pikë në Izrael, vendimtare me Skocinë
  • 2018-10-12

Etrit Berisha: Për pikë në Izrael, vendimtare me Skocinë

Etrit Berisha me laps në dorë për dy takimet e fundit në Nations League. Portieri kuqezi, i cili luajti titullar në miqësoren me Jordaninë, e ka të qartë se çfarëdo rezultati të marrë Shqipëria në transfertë me Izraelin, do ti duhet patjetër fitorja me Skocinë në takimin e fundit

Kosova do fitoren me Maltën në vullkanin Fadil Vokrri
  • 2018-10-11

Kosova do fitoren me Maltën në vullkanin Fadil Vokrri

Në orën 20:45, në stadiumin Fadil Vokrri në Prishtinë, Kosova do të presë Maltën në sfidën e tretë të në Gripin 3 të Ligës D në Nations League. Një tjetër shans i artë për Dardanët për të ndjekur ëndrrën e kualifikimit direkt në Europian si skuadra më e mirë e Ligës D. S

Barcelona ndalet në Mestalla, Sevilla në krye të La Ligas
  • 2018-10-08

Barcelona ndalet në Mestalla, Sevilla në krye të La Ligas

Barcelona dhe Reali nuk janë më zotër të La Ligas, për të tretën javë radhazi, dy gjigantët e kampionatit spanjoll nuk arrijnë të fitojnë. Reali pësoi një humbje të paparashikueshme me Alaves, por edhe Barcelona nuk shkoi më shumë se barazimi 1-1 me Valencian. Ezequiel Garay shënoi

Super-Icardi, Interi ngjitet në vendin e tretë
  • 2018-10-08

Super-Icardi, Interi ngjitet në vendin e tretë

Me Mauro Icardin në fushë, Interi gjen gjithmonë rrugëzgjidhje. Sulmuesi argjentinas ishte vendimtar me dy golat e ti për zikaltrit në transfertën me Spalin, që rezultoi edhe më e vështirë se çishte parashikuar. Skuadra e Spalletit gjithsesi fitoi 1-2, falë Mauritos, që po udhëheq eki

No Pic available
  • 2018-10-06

Newcastle, shpëtimi për Man. United, Juventusi udhëton në Friuli

Situatë aspak e favorshme për Manchester United dhe teknikun Jose Mourinho. Djajtë e Kuq në 4 ndeshjet e tyre të fundit nuk kanë mundur të fitojnë. Gjithçka nisi në sfidën ndaj Derby County-t në Kupën e Ligës, teksa skuadra modeste arriti të eliminonte United nga ky kompeticion. Më

Lacio bie në Frankfurt, festival golash në Europa League
  • 2018-10-05

Lacio bie në Frankfurt, festival golash në Europa League

Lazio prishi ecurinë e mirë europiane të skuadrave italiane këtë mesjavë, teksa u mposht në Frankfurt nga Eintrachti me rezultatin 3-1, në një sfidë që rezultoi shumë e komplikuar për bardhekaltrit. Gjermanët kaluan në avantazh që në minutën e 4-t, me golin e shënuar nga da Costa,