Rezultate te kerkimit per termin: +Barazimi

Meta: total 1000 / total_found 4597 / time 0.002 / keyword[0] barazimi / docs[0] 4597 / hits[0] 5489 /
Fiton Reali barazon Paris dhe Napoli
  • 2017-01-30

Fiton Reali barazon Paris dhe Napoli

p styletext-align justifyReali i Madridit mundi Real Sociedat ne javen e 20 te kampionatit spanjoll duke rritur distancen ne krye te renditjes kjo edhe pas hapave fals te Barcelones dhe Seviljes 3-0 ne Santiago Bernabeu per madrilenet qe tashme kapin kuoten e 46 pikeve 4 me shume se rivalet per tit

Kampionati belg ne tring
  • 2017-01-28

Kampionati belg ne tring

p styletext-align justifySharlerua e cel javen e 24 te kampionatit belg te futbollit me nje fitore ndaj nje rivaleje direkte per nje vend ne Europe ne sezonin e ardhshem Ne takimin e transmetuar ekskluzivisht ne paketen Tring kunder Zulte Varegem vendasit kane marre tre pike te cmuara dhe jane tashm

No Pic available
  • 2017-01-27

Dy gurët e parë në sheshin Skëndërbej, nga Tropoja dhe Vlora

Nis puna për shtrimin e pllakave në sheshin Skëndërbej.  Kryebashkiaku Veliaj dhe kryeministri Rama vendosën dy gurët e parë, njërin nga Tropoja dhe tjetrin nga Vlora.  Veliaj: Sot sheshi do ketë 50% pllakë, madhësia është 28 mijë metra katrorë. Barazimi i pjesës së ngurt

No Pic available
  • 2017-01-27

Gurët e parë te sheshi Skënderbej, Rama: Mozaik i trojeve shqiptare

  Pas afro një dekade nga prezantimi i projektit për rijetëzimin e sheshit Skënderbej nga ana e kryebashkiakut të atëhershëm të Tiranës, Edi Rama, u vendos sot pllaka e parë. Kryeministri Edi Rama si ideator i këtij projekti dhe Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj vendos

Sheshi, nga pampers në qilim unikal, Rama-Veliajt: Tlumtë e mos të humbtë
  • 2017-01-27

Sheshi, nga pampers në qilim unikal, Rama-Veliajt: Tlumtë e mos të humbtë

Pas afro një dekade nga prezantimi i projektit për rijetëzimin e sheshit Skënderbej nga ana e kryebashkiakut të atëhershëm të Tiranës, Edi Rama, u vendos sot pllaka e parë. Kryeministri Edi Rama si ideator i këtij projekti dhe Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj vendosën

No Pic available
  • 2017-01-23

Gentian Sala të mërkurën tek Media, Boçi: Ka monopolizuar tregun

Komisioni i Medias u përfshi në debate gjatë mbledhjes së sotme pas publikimit në medias të pasurisë së kreut të AMA, Gentian Sala. Kryetari i Komisionit Genc Pollo, tha se nuk mund të lejohen skandale të tilla dhe për këtë u vendos të mbahet seancë dëgjimore me kreun e AMA-s, të m

Humbet Liverpool ndalen City dhe United
  • 2017-01-23

Humbet Liverpool ndalen City dhe United

p styletext-align justifyFundjava e Premier-League-es kishte zhgenjime per skuadrat e medha ku me e humbura rezultoi te ishte Liverpool-i Te kuqte e Jurgen Klopp u munden 2-3 ne shtepi nga Swansea Ne nje nga ndeshjet me te dobeta te ketij sezoni Liverpool pesoi dy gola nga Fernando Llorente Shtatlar