Rezultate te kerkimit per termin: +Barcelon

Total: 6609
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.836Z

Halilovic zyrtarisht me Barcelonën

Alen Halilovic është bërë sot zyrtarisht futbollist i Barcelonës. Supertalenti kroat është prezantuar si futbollist i ri i Barcës. Halilovic ka nënshkruar kontratë me Barcelonën deri në vitin 2019, ndërsa çmimi i blerjes së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.124Z

Neymar 100% i Barcelonës

Neymar është lojtari i ri i Barcelonës. Supertalenti brazilian e ka bërë prezantimin zyrtar te skuadra katalonase. Para 56 mijë tifozëve të Barcelonës, Neymar është prezantuar me fanelën e skuadrës së Barcës duke mbyllur dile

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.867Z

Mourinho: Urime Barcelonë, e meritove

Jose Mourinho e ka uruar Barcelonën për titullin në La Liga që në konferencën e parë pas ndeshjes me Espanyol. Trajneri i Real Madridit refuzoj të komentoj situaten e Pepe dhe Casillas duke e uruar Barcelonën. "Mos më pyetni për situat&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.156Z

Milani i'a terron Barcelonës

Milani e ka bërë atë që shumë pak kush e ka pritur. Gjigandi italian e ka mposhtur Barcelonën me rezultat 2 me 0 në ndeshjen e parë në Ligën e Kampionëve. Përballë njëres nga lojërave më të dobta që ka bër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.765Z

Ancelotti: Urime Barcelonë!

Carlo Ancelotti në konferencën për shtyp pas fitores ndaj Espanyolit, si fillim ka përgëzuar skuadrën e Barcelonës për titullin në La Liga. Barcelona arriti që një xhiro para fundit të kampionit, të siguroi titullin e 23-të të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.896Z

Rinovimi me Barcelonën, aspak problem

A do të rinovojë Iniesta me Barcelonën apo jo? A do të largohet Don Andres? Këto ishin pyetjet që kishin qarkulluar ditët e fundit në shtypin spanjoll lidhur me të ardhmen e fantazistit blaugrana, por vetë protagonisti i ka dhënë zgjidhje g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.029Z

Definitivisht, Neymar e zgjedhë Barcelonën

Supertalenti brazilian, Neymar do të jetë lojtar i ri i Barcelonës. Në një takim maratonik mes Santosit, Real Madridit dhe Barcelonës, ka qenë vetë lojtari ai që është përcaktuar për të ardhmen e tij. Sipas lajmeve të fundit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama