Rezultate te kerkimit per termin: +Barcelon

Total: 6609
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.034Z

Në cilën ligë do të luaj Barcelona?

Nëse Katalonia do të bëhet shtet, Barcelona tashmë e di se nuk do të garoi më në La Liga. Kjo gjë është shqetësuese për skuadrën katalonase, por edhe për vetë futbollin spanjoll sepse largimi i Barcelonës nga gara do t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.443Z

El Clasico, vazhdojnë polemikatMartino: Nuk po flitet për futboll

Trajneri i Realit të Madridit, Anceloti vazhdon me polemikat për humbjen përballë Barcelonës në ‘El Clasico’. Italiani shprehet se arbitri vendosi rezultatin e ndeshjes, pasi paragjykoi Realin. Mallenco na paragjykoi për këtë arsye kemi protes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.012Z

Rosell, nesër në gjyq për çështjen "Nejmar"

Ish-presidenti i Barcelonës, Sandro Rosell do të dalë të martën përpara gjykatësve, ku do të dëshmojë rreth akuzave për fshehje të vlerës së vërtetë për blerjen e Nejmarit. Dëshmia e Rosell duhej të ishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.993Z

Mediat në Spanjë, zbulojnë skuadrën e re të Messit?

Lionel Messi ditë më parë, foli për lumturinë që ka në Barcelonë, të cilën me dëshirë të madhe do të donte ta vazhdonte, por shtoi se e ardhmja gjithmonë mund të sjellë ndryshime, duke shtuar se një ditë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.638Z

Mourinho ia pranon Barcës: Skuadra më e mirë në botë!

Jose Mourinho për herë të parë në karrierë ia ka pranuar Barcelonës. Trajneri portugez ka befasuar të gjithë me një përgjigje dhënë një gazete franceze. I pyetur nga një gazetar francez se pse e refuzoi ofertën e PSG-s&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.776Z

Cakir i keq për Barcën dhe Juven!

Turku Cuneyt Çakir është caktuar si gjyqtar i finales në Ligën e Kampionëve mes Barcelonës dhe Juventusit. Ai është një gjyqtar ndërkombëtar që nga viti 2006, ndërkohë që deri më tani ka arbitruar në 70 ndesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.838Z

Probleme te Barcelona: Përplasje Bartomeu-Faus

Situata drejtuese e Barcelonës sa vjen dhe bëhet më problematike. Pak ditë më parë, presidenti Josep Maria Bartomeu u akuzua zyrtarisht për evazion fiskal. Ndërkohë, dje zëvendësi i tij i ka dalë kundër publikisht. I pyetur se ç

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama