Rezultate te kerkimit per termin: +Barcelona

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.337Z

Barcelona bën harakiri, Legnanes e përmbys në 68 sekonda (Video)

Barcelona ka harruar të fitojë në La Liga. Pas barazimit me Girona-n, të besuarit e Valverde-s kanë pësuar disfatën e parë të sezonit ndaj vendit të fundit Legane-s, që ka fituar 2-1 falë një gafe trashanike të Pique. Ndeshja e 700-të e Messi-t do të mbahet mend si triumfi historik i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.258Z

Inter spektakolar në fund, Barcelona ngrin në Kazan

Mes Dinamos së Kievit dhe Interit në Ukrainë luhet më shumë një ndeshje fizike, e këndshme nga pikëpamja e grintës sportive. Por vendasit janë më agresivë dhe japin maksimumin. Goli nuk vonon. Vendos i zakonshmi Shevçenko, i cili fikson avantazhin 1-0 për ukrainasit me golin e 18-të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.566Z

Barcelona pa zemër ndaj Sitit, Mesi leksion Guardiolës

Barcelona siguron fitoren e tretë në po kaq ndeshje duke hedhur një hap të madh drejt fazës së 1/8-ave të UEFA Champions League edhe pse për të prerë matematikisht biletën i nevojitet vetëm një pikë. Skuadra katalanase kaloi pa shumë vështirësi 4-0 Manchester City në përballjën m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.124Z

Përfundon Primera Divizion, Barcelona kap rekordin e 100 pikëve

Barcelona ka mbyllur kampionatin me një fitore 4-1 ndaj Malagas, duke arritur kuotën e 100 pikëve në kampionat, për të barazuar rekordin e vendosur një vit më parë nga Real Madrid. Katalanasit e kanë pasur shumë të thjeshtë në këtë sfidë, me kundërshtarët që thuajse ishin inegzis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.655Z

Barcelona ofertë 30 milion euro për sulmuesin Kun Aguero

Pas interesimit të lartë për të sjellë në Bernabeu një sulmues potent si britaniku Uejn Runei, në orët e fundit të merkatos drejtuesit e skuadrës së Barcelonës janë hedhur në sulm për një tjetër sulmes të talentuar. Kampionët në fuqi të Spanjës po mendojnë për një transferi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.917Z

Barcelona bën detyrën, tani sytë ka Reali (Video)

Ashtu edhe siç është pritur, Barcelona ka shënuar një fitore të lehtë përballë Almerias, në kuadër të xhiros së 30-të të La Ligës. Skuadra e Luis Enriques, mposhti 4:0 Almerian, në Camp Nou.AdPlatformZone = {id:

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama