Rezultate te kerkimit per termin: +Barcelona

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.413Z

Barcelona ofertë Interit

Barcelona e ka marrë shumë seriozisht blerjen e një portieri. Sipas mediave italiane, skuadra katalonase tani e ka kthyer vëmendjen tek portieri i Interit, Samir Handanovic. Madje thuhet se Masimo Moratti ka pranuar ofertën e parë nga Barcelona. 23 milion euro Barcelon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.642Z

Barcelona nuk kopjohet

Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, ka pranuar se do të dëshironte të shihte ekipin e tij duke luajtur sikur Barcelona. Por, trajneri Massimiliano Allegri thotë se është e pamundur të kopjohet gjiganti katalan. Megjithatë, ai beson se Rossonerët janë duke u paraqitur në nivel të lar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.356Z

Ronaldinho rikthehet te Barcelona

Ylli brazilian i futbollit Ronaldinho do te rikthehet ne Camp Nou te Barcelona por kete here jo per te luajtur sepse do te kete nje tjeter rolbr br 36-vjecari qe kaloi vitet me te arta te Barcelona duke fituar gjithcka do te kete rolin e ambasadorit te skuadra blaugranabr br Barcelona do te hape

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.493Z

Po forcohet Barcelona

Pas blerjes së Ter Stegen, Barcelona ka bërë gati konkurrentin tjetër të portierit gjerman. Claudio Bravo është portieri që do të sfidoi Ter Stegenin në portën e Barcës. Barcelona ka arritur marrëveshje personale me portierin e Real So

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.635Z

Barcelona mbron titullin

Barcelona e mbrojti titullin e kampionit në Spanjë të dielën, pasi mposhti bindshëm Valladolidin 4-0 në Nou Camp, në ndeshjen e xhiros së fundit në La Liga. Gjiganti katalan festoi titullin e 20-të të kampionit në Spanjë. Lionel Messi shënoi dy herë në pjesën e dytë, dhe përcoll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.528Z

Barcelona kampione e Spanjës

Madrid -Barcelona është bërë kampione e Spanjës. Dalja në krye e kësaj skuadre, erdhi pasi Reali i Madridit, humbi mbrëmë nga Vilareali me rezultat 2 : 3. Dy javë para përfundimit të kampionatit Barcelona ka epërsi prej 8 pikësh para Realit. Ky është titulli i 19 i Barcelonës në hi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.739Z

Barcelona sfidon Real

Barcelona sfidon Real E marte 26 Shkurt 2013 1719 Barcelona sfidon Real pBarcelona dhe Real perballen sonte ne mbremje ne takimin e kthimit te vlefshem per gjysmefinalet e kupes se mbretit 8 dite ferri per skuadren e Murinjos qe me katalanasit ndeshen edhe ne fundjave ne El Clasico ne kampionat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama