Rezultate te kerkimit per termin: +Barcelonn

Total: 13
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.347Z

"Champions", Bajern prball Manester n cerekfinale

Hidhet shorti pr cerekfinalet e Ligs s Kampioneve. Skuadra italiane e Interit do t prballet me CSKA-n e Mosks, Bajern me Manester Junajtid, Lion me Bordon, ndrsa Arsenali do t ndeshet me Barcelonn.Interi do t luaj ndeshjen e par n 30-31 mars e ndeshjen e kthimit ne 6-7 prill. Nse skuadra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.350Z

Napoli Genoa dhe Bajern Mainz në Supersport

Supersport ka sot n program shum ndeshje interesante nga kampionatet m t rndsishme t Europs. Seria A ka n mbrmje prballjen Napoli – Xhenoa, nj takim q vlen pr zonn empions pr ekipin vendas. N Bundeslig Bajerni i Mynihut dhe Shalke do t presin respektivisht Mainzin dhe Hofenhajmin. T dy skuadra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.101Z

Argjentinasit: Havier Maskerano, te Barça

Mediat E prditshmja argjentinase, “Olé”, sht e bindur se mesfushori Havier Maskerano do t luaj me Barcelonn gjat sezonit t ri. Pr transferimin e 26-vjearit, Liverpuli do t prfitoj 15 milion euro dhe mesfushorin bjellorus, Aleksandr Hleb. Maskerano prshndetet me tifozt “Reds

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.338Z

Messi i Art

Lionel Messi e ka fituar Topin e Art, mimin m t madh europian t futbollit. Messi, i cili luan pr Barcelonn dhe kombtaren e Argjentins, u b argjentinasi i par i cili shpallet futbollist m i mir i Europs. Messi, 22 vjear e mundi fituesin e vitit t kaluar Cristiano Ronaldo n anketn q e zhvilloi revis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.428Z

Një shkëmbim huazimesh Ibra-Borrielo

Ideja e Milanit Emri i Ibrahimovi tashm qarkullon n korridoret e Milanelos. Dje n “San Siro”, presidenti Berluskoni sht informuar nga Galiani dhe nga Braida mbi mundsit pr ta bler vrtet suedezin. N tribunn e nderit do t planifikohet strategjia pr t nisur sulmin ndaj ish-interistit. Nj s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.109Z

Baloteli, zyrtarisht te Siti me një klauzolë anti-Milan

Transferimi Menaxheri Raiola: U largua nga Interi pasi e rrahu Materaci Mario Baloteli bhet zyrtarisht lojtar i Manester Sitit, por prpara shitjes s sulmuesit t talentuar, drejtuesit e Interit kan marr masa q t mos prsritet nj tjetr rast si ai i Ronaldos (q pasi aventurs te Reali, u bashkua me riva

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.195Z

Van Gaal trhiqet si selektor

Louis van Gaal dshiron t bhet selektor i nj ekipi kombtar pas prfundimit t aventurs n Bayern Munich. Dua t bhem edhe nj her selektor i nj kombtareje dhe t marr pjes n nj gar t rndsishme. Kjo sht e vetmja gj e cila m mungon n karrier, tha Van Gaal t enjten pr t prditshmen gjermane Munchener Abendze

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama