Rezultate te kerkimit per termin: +Bardh

Total: 9346
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.027Z

Zhbllokhet rruga para Shtëpisë së Bardhë

Policia e Parkut e SHBA-ve, dhe oficerët e Shërbimit Sekret e kanë rihapur një zonë para Shtëpisë së Bardhë pasi e kanë mbyllur shkurtimisht për shkak të një pakoje që ishte lënë përballë pallatit presidencial

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.355Z

Shkëndija provokon bardh e zi

Shkëndije Mujaj është nga VIP-at shqiptarë që më së shumti i pelqen të ekspozohet, dhe të ndajë me fansat momente nga përditshmëria. Ajo këtë herë ka ndarë një fotografi bardh e zi, ku shihet mjfat provokuese. Shk&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.194Z

"Bardh e Zi", gjykata liron motrat Mehmeti

TIRANE - Dy nga te arrestuarit e operacionit "Bardh e Zi", jane lene te lire nga Gjykata e Shkalles se Pare e Tiranes, nderkohe qe shtate te tjeret jane lene ne qeli. Gjate nje seance te djeshme gjykata, ka liruar dy vajzat (motra), Zizja dhe Alma Mehmetin, 25 dhe 20 vjece, nderkohe qe ne qeli kane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.434Z

Presidentja e bardhë

Atifete Jahjaga, u zgjodh Presidente e Republikës së Kosovës, më 7 prill 2011. Atë botë, sipas një marrëveshje të nënshkruar nga ish-presidenti i Kosovës Behgjet Pacolli, kryeministri Hashim Thaçi dhe lideri i LDK-së Isa Mustafa, u b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.047Z

Rikthehet sot ‘Nata e Bardhë’

TIRANE - Rikthehet sot “Nata e Bardhë”, ku aktivitetet do fillojnë paradite dhe do të zgjasin deri në orët e para të mëngjesit. Për herë të parë Galeria Kombëtare e Arteve dhe Muzeu Historik Kombëtar do të jenë ha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.396Z

Luana ‘e bardhë’ (Foto)

Summer Fest në Shqipëri na ka shfaqur një Luanë shumë të freskët. Prezantuesja e Summer Fest nga Digitalb këtë vit, Luana Vjollca, po shkëlqen në veshjet e bardha që po përzgjedh. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; K&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.115Z

Bardh Spahia: “Rama ide imagjinare për shëndetësinë”

06-04-2013 / Gazeta 55 Reagon zëvendësministri i Shëndetësisë, Bardh Spahia “Kërkon të krijojë një monopol qeveritar për kujdesin shëndetësor që konsiston në miliarda lekë dhe të ulë cilësinë e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama