Rezultate te kerkimit per termin: +Bardh

Total: 9346
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.266Z

Binjaket bardh e zi mbushin shtatë vjeç (FOTO)

Share Njëra është e zezë dhe ka sy të mëdhenj kafe. Tjetra ka sy blu dhe është bionde. Kanë të njëjtën buzëqeshje të ëmbël, por natyrisht janë ndryshe. Megjithatë janë binjake, lindur vetëm me një minutë ndërmjet. Kian dhe Reeme lindën shtatë vite më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.318Z

Tulisa e mrekullueshme me bardh e zi

Gjyqtarja e X Faktor dhe këngëtarja e njohur britanike Tulisa është fotografuar teksa ka marrë pjesë  në një party në Cotswolds këtë të dielë. Ajo dukej e mrekullueshme me një veshje bardh e zi duke festuar ditëlindjen e 40-të e publicistit të saj Myleene Klass dhe prezantuesit Ver

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.348Z

Tiran, risit e Nats s Bardh

Tirana pr t katrtin vit radhazi do t prjetoj Natn e saj t Bardh. Bashkia e kryeqytetit kt vit prvec koncerteve n ambjente t ndryshme ka menduar edhe risi t tjera. N dy parqet pas monumentit t Sknderbeut dhe tek Galeria e Arteve do t filloj projekti T lindur pr t lexuar. Animator dhe fmij t moshs der

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.271Z

Bardh e zi, mbret në fotografi

Mund ta konsiderojmë si një ndër të paktat mënyra për të ndalur kohën. Fotografia është arti që mbart vlerën e mijëra fjalëve, nëpërmjet së cilës në çdo kohë a moment, dhuron apo merr emocione të veçanta. Arti që fragmentarizon copëza të ndryshme të jetës, ajo pjesëz e v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.027Z

Zhbllokhet rruga para Shtëpisë së Bardhë

Policia e Parkut e SHBA-ve, dhe oficerët e Shërbimit Sekret e kanë rihapur një zonë para Shtëpisë së Bardhë pasi e kanë mbyllur shkurtimisht për shkak të një pakoje që ishte lënë përballë pallatit presidencial

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.355Z

Shkëndija provokon bardh e zi

Shkëndije Mujaj është nga VIP-at shqiptarë që më së shumti i pelqen të ekspozohet, dhe të ndajë me fansat momente nga përditshmëria. Ajo këtë herë ka ndarë një fotografi bardh e zi, ku shihet mjfat provokuese. Shk&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.194Z

"Bardh e Zi", gjykata liron motrat Mehmeti

TIRANE - Dy nga te arrestuarit e operacionit "Bardh e Zi", jane lene te lire nga Gjykata e Shkalles se Pare e Tiranes, nderkohe qe shtate te tjeret jane lene ne qeli. Gjate nje seance te djeshme gjykata, ka liruar dy vajzat (motra), Zizja dhe Alma Mehmetin, 25 dhe 20 vjece, nderkohe qe ne qeli kane

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama