Rezultate te kerkimit per termin: +Bardhoku

Meta: total 96 / total_found 96 / time 0.000 / keyword[0] bardhoku / docs[0] 96 / hits[0] 151 /
No Pic available
  • 2009-04-01

Zgjedhjet, zbardhen emrat e komisionerëve të PD-së dhe PR-së

Cilët do të jenë përfaqësuesit e partive të maxhorancës në komisione. Lista e depozituar nga Partia Demokratike dhe Partia Republikane në KQZ Shaban Sulçe Zbardhen emrat e komisionerëve të Partisë Demokratike dhe Partisë Republikane në zgjedhjet e 28 qershorit. Partia kryesore e m

No Pic available
  • 2009-03-19

Legalizimet në Fier, Gjirokastër, Tiranë, Vlorë, Berat, Dibër, Durrës, Elbasan

Këshilli i Ministrave miratoi dje mijëra ndërtime informale të cilat do të nisin procesin final të legalizimit të tyre. Njëkohësisht, dje, kreu i ALUIZNI-t, Shaban Memia, ndau lejet e legalizimit të Gjirokastrës dhe në Bashkinë e Sarandës. Qeveria miratoi 402 parcela ndërtimore inform

No Pic available
  • 2009-02-03

Talasemikët dhe nevoja e tyre për gjak! Sonte në “Rudina Magjistari - Misioni Vazhdon”

Për herë të parë në një studio televizive, në programin e Rudina Magjistarit të shtunën e kaluar në Vizion Plus, është rrëfyer ekskluzivisht nga Abu Bekkir Qassim historia e tij dhe 5 vitet që ai kaloi si i burgosur pa faj në burgun famëkeq të Guantanamos. Në rrëfimin e tij Abu k

No Pic available
  • 2009-01-09

Tiranë-Durrës, 3000 familjet që do të marrin tapi

LISTA EMERORE PER KALIM PRONESIE KOMUNA PASKUQAN, QARKU TIRANE ZONA KADASTRALE 2884, BLLOKU NR 1 Nr. Emri Atësia Mbiemri 1 2 3 1 REFAT JEMIN PUCI 2 KUJTIM FEMI MALLKASI 3 SHKELQIM FAIK MALLKASI 4 MAKSUT JEMIN PUCI 5 SINAN XHELAL SKARA 6 FERIT HAMIT SULEMANI 7 STAVER GJERGJ LLESHAJ 8 VLADIMIR SAFET

No Pic available
  • 2008-12-08

Copëza Mirdite në dimër

Në fillim është mjegulla. Rrëshenin ajo e ka mbulu ar ngado. Dielli duket sikur është një njollë e ndrojtur tutje, shumë larg. Njerëzit ngjajnë me hije që vërtiten të heshtura nëpër qytet. Mjegulla na shoqëron edhe kur kalojmë Urën e Fanit. Kemi marrë udhën për në veriperëndi

Ekspertiza, ish-gruaja e Pepës është vetëvrarë
  • 2008-12-07

Ekspertiza, ish-gruaja e Pepës është vetëvrarë

13/05/2005  Mjekët arrijnë në përfundim se Lumturia nuk është vrarë Gruaja është vetëvrarë. Vrima e plumbit është e ngushtë, është qëlluar nga afër, që përforcon versionin e vetëvrasjes. Nga këqyrja e hyrjes-daljes së plumbit në kokë, asgjë nuk të çon te vrasja.

No Pic available
  • 2008-11-26

Agim Pepa: Më zhgënjeu vetëdorëzimi në polici

 Fatos Mahmutaj “Po shef, ja po e zbresim”. Kaq dëgjohet në radion marrëse-dhënëse të oficerit të policisë që na shoqëron për të kuptuar se Agim Pepa kishte pranuar të fliste me ne. Ndodhemi në burgun e Peqinit për të takuar personin që pesë vjet më parë ishte kr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama