Rezultate te kerkimit per termin: +Bardhoku

Meta: total 96 / total_found 96 / time 0.000 / keyword[0] bardhoku / docs[0] 96 / hits[0] 151 /
No Pic available
  • 2016-04-25

Aksident me tre te plagosur ne Kruje

brbrTre persona kane mbetur te plagosur si pasoje e nje aksidenti ne rrugen nacionale fushe Kruje 8211 Tirane ne afersi te kryqezimit te Larushkut Ngjarja ka ndodhur mengjesin e se henes rreth ores 720 kur nje automjet tip Fiat eshte perplasur me nje veture Seat e per pasoje jane lenduar tre person

Aksident me pasoje vdekjen ne Fushe Kruje
  • 2015-11-03

Aksident me pasoje vdekjen ne Fushe Kruje

PUBLICITET Fushe Kruje 3 nentor 2015 NOAal- Nje grua ka humbur jeten si pasoje e perplasjes nga nje makinebr br Davida Bardhoku 54 vjec me banim ne fshatin Derven te Krujes ka qene duke kaluar rrugen kur eshte perplasur nga nje makinebr br Aksidenti ka ndodhur ne oret e para te

Aksidentohet për vdekje 54-vjeçarja, arrestohet drejtuesi i kamionçinës
  • 2015-11-03

Aksidentohet për vdekje 54-vjeçarja, arrestohet drejtuesi i kamionçinës

Një 54-vjeçare është përplasur për vdekje nga një kamionçinë teksa tentonte të kalonte rrugën. Aksidenti ndodhi në fshatin Luz në superstradën Fushë Krujë- Milot. Viktima u godit në momentin që po kalonte nga njëra anë në anën tjetër të rrugës. Ndonëse është dërguar në

Përplaset për vdekje 54-vjeçarja, arrestohet shoferi
  • 2015-11-03

Përplaset për vdekje 54-vjeçarja, arrestohet shoferi

Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur në fshatin Luz në aksin rrugor Fushë-Krujë- Milot. Viktima u godit në momentin që po kalonte nga njëra anë në anën tjetër të rrugës. Viktima u godit në momentin që po kalonte nga njëra anë në anën tjetër të rrugës. Viktima është Dave Ba

Arme dhe municion luftarak ne banese pranga 32 vjecarit ne Shengjin
  • 2015-06-02

Arme dhe municion luftarak ne banese pranga 32 vjecarit ne Shengjin

Lezhe 2 qershor 2015 NOAal- Nje i ri nga Laci eshte vene ne pranga pasi ju gjeten ne banese arme dhe municion luftarak pa lejebr br 32 vjecari Alfred Bardhoku me banim ne Lac u arrestua gjate dites se sotme pasi ne nje apartament ne katin e shtate te nje pallati ne Shengjin Lezhe jane gjetur dhe s

Lezhë, pranga 32-vjeçarit që mbante në banesë armë dhe municione
  • 2015-06-02

Lezhë, pranga 32-vjeçarit që mbante në banesë armë dhe municione

Policia e Lezhës, ka arrestuar një person, i cili mbante armë dhe municione në banesë. Në pranga ka rënë Alfred Bardhoku, 32 vjeç, banues në Laç. Në banesën e 32-vjeçarit, policia gjeti një armë zjarri automatik, një pushkë dhe një armë gjahu me 32 fishekë. 2 qershor 2015 (gazet

No Pic available
  • 2014-11-30

Mirditë, shiu dëmton rrugët,bllokohen disa fshatra nga rrëshqitja e dherave

Rrëshen-Reshjet e fundit të shiut kanë dëmtuar rrugët rurale në Mirditë, ku në disa fshatra të zonës janë pothuajse të pakalueshme. Nënprefekti i Mirditës Kol Bardhoku sqaron se problemet pasojnë pezullimin e punëtorëve që merren me mirëmbajten e rrugëve rurale nga Këshilli i Qa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama