Rezultate te kerkimit per termin: +Bardhoku

Meta: total 96 / total_found 96 / time 0.000 / keyword[0] bardhoku / docs[0] 96 / hits[0] 151 /
No Pic available
  • 2013-08-05

Shkodër, makina përplaset me kamionin, vdesin burrë e grua, plagoset shoferi

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e dy personave ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Shkodër-Lezhë. Ngjarja e rëndë është shënuar në vendin e quajtur Beltoj ku një benz me targa SH 9726 C është përplasur me një kamion me targa SH 35 82 E dhe për pasojë kanë gjetu

Shkoder kamioni perplas veturen
  • 2013-08-05

Shkoder kamioni perplas veturen

Një aksident i rëndë rrugor është verifikuar mëngjesin e së hënës në qarkun e Shkodrës, ku si pasojë kanë gjetur vdekjen dy persona. Lajmin e bëjnë të ditur burime policore lokale, sipas të cilave viktimat

Aksident i rëndë, vdesin burrë e grua, fëmiu lëndohet
  • 2013-08-05

Aksident i rëndë, vdesin burrë e grua, fëmiu lëndohet

Një aksident i rëndë rrugor është verifikuar mëngjesin e së hënës në qarkun e Shkodrës, ku si pasojë kanë gjetur vdekjen dy persona. Lajmin e bëjnë të ditur burime policore lokale, sipas të cilave viktimat janë

No Pic available
  • 2013-08-04

Lezhë, aksident me pasojë vdekjenhumbet jetën drejtuesi mjetit

Lezhë - Mëngjesi i së dielës ka rezultuar tragjik për një të ri, i cili ka gjetur vdekjen pasi automjeti me të cilin udhëtonte ka dalë nga rruga. Aksidenti është shënuar rreth orë 05:00 të mëngjesit në aksin rrugor Lezhë - Laç, në kryqëzimin Kryqi i Spitenit. Si pasojë e humbj

No Pic available
  • 2013-08-04

Aksident në aksin Lezhë-Laç, humb jetën 23-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen e një të riu dhe plagosjen e 2 personave të tjerë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lezhë-Laç. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 05:00 të mëngjesit të sotëm në kryqëzimin e Spitenit. Automjeti tip “Citroen” i cili drejtohe

No Pic available
  • 2013-08-04

Aksident në aksin Lezhë-Laç, një i vdekur e dy të plagosur

LEZHË- Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar që në orët e para të mëngjesit të së dielës në aksin Lezhë-Laç. Mësohet se një automjet tip ‘Citroen’ me targa AA789FM ka

Aksident ne Lezhe nje i vdekur
  • 2013-08-04

Aksident ne Lezhe nje i vdekur

Një person humbi jetën dhe dy të tjerë mbetën të plagosur, pasi automjeti me të cilin po udhëtonin u përfshi në një aksident mëngjesin e së dielës. Ngjarja tragjike ndodhi në aksin Lezhë-Fushë Krujë, n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama