Rezultate te kerkimit per termin: +Bardhoku

Meta: total 96 / total_found 96 / time 0.000 / keyword[0] bardhoku / docs[0] 96 / hits[0] 151 /
No Pic available
  • 2013-08-04

Aksident humb jeten nje 23-vjecar nga shpejtesia e madhe

pp pLEZHE- Humb jeten nje djale 23 vjec si pasoje e nje aksidenti te regjistruar sot ne oret e para te mengjesit Aksidenti ne aksin Lezhe-Lac teksa nje makine tip Citroen me targa AA789FM ka dale nga rruga si pasoje e shpejtesise se madhe dhe i ka marre jeten Blerim Bardhoku ndersa dy persona te tj

Lezhë- Automjeti humb kontrollin, vdes shoferi dhe plagosen dy pasagjerë
  • 2013-08-04

Lezhë- Automjeti humb kontrollin, vdes shoferi dhe plagosen dy pasagjerë

Lezhë- Një tjetër aksident rrugor i ka marrë jetën një personi dhe ka plagosur dy të tjerë mëngjesin e së dielës. Ngjarja e rëndë ka ndhodhur në aksin Lezhë- Laç ku një automjet ka dalë nga rruga në kryqëzimin Kryqi i Spitenit. Si pasojë drejtuesi i mjetit tip Citroen, Blerim B

No Pic available
  • 2013-08-04

Aksident në aksin Lezhë-Laç, një i vdekur e dy të plagosur

LEZHË- Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar që në orët e para të mëngjesit të së dielës në aksin Lezhë-Laç. Mësohet se një automjet tip ‘Citroen’ me targa AA789FM ka dalë nga rruga dhe për pasojë një 23-vjecar i identifikuar si Blerim Bard

Mjeti del nga rruga humb  jeten  i  riu
  • 2013-08-04

Mjeti del nga rruga humb jeten i riu

Dalja nga rruga e nje automjeti ne superstraden Lac-Lezhe ka shkaktuar vdekjen e Blerim Bardhokut 23 vjec dhe plagosjen rende te Roland Bitrit 21 vjec dhe Teodor Perlleshit 22 vjec qe te tre banues ne qytetin e Lezhes. Tre te rinjte qe udhetonin me nje citroen me targa AA 789 TH po ktheheshin nga Ti

Aksidentet e se dieles 2 te vdekur
  • 2013-08-04

Aksidentet e se dieles 2 te vdekur

Dalja nga rruga e një mjeti tip “Citroen” i ka kushtuar jeten një të riu 23-vjeçar, ndërsa dy të tjere u plagosën dhe ndodhen në gjendje të rende. Aksidenti ndodhi në orët e para të mengjesit, në superstradene

No Pic available
  • 2013-05-08

Tiranë, një në pranga, tentoi të vrasë dy persona

TIRANË- Policia e Tiranës ka arrestuar shtetasin Belind Luli 28-vjeç, pasi ky i fundit ka tentuar të vrasë dy persona të tjerë Dje nga Seksioni Kundër Krimeve ndaj Jetës dhe Lirisë së Personit u bë e mundur kapja dhe më pas arrestimi

No Pic available
  • 2013-05-07

Listat zyrtare me surpriza, Berisha fut dhe aleatët, Rama vetëm PS

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2013.  Partitë zyrtarizuan në mbrëmjen e së hënës vonë emrat e kandidatëve për deputetë. Dy krerët e partive më të mëdha, Ber

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama