Rezultate te kerkimit per termin: +Bardhoku

Meta: total 96 / total_found 96 / time 0.000 / keyword[0] bardhoku / docs[0] 96 / hits[0] 151 /
No Pic available
  • 2012-08-08

Mark Dodani: Në ’45-ën, bandat e maleve më vranë babain dhe vëllain

“Gazeta Shqiptare” po fillon botimin e historisë së rrallë të njërit prej eksponentëve kryesorë të Sigurimit komunist, të cilit i kushtoi gjithë jetën e vet, duke nisur që nga periudha e luftës partizane kur u krijua ky sh&

Masakra e Pukës, pezullohet nga detyra shefi i policisë dhe 3 oficerë
  • 2012-07-31

Masakra e Pukës, pezullohet nga detyra shefi i policisë dhe 3 oficerë

Gazeta ShqipVetëm 2 ditë pas masakrës së Pukës, Policia e Shtetit ka vendosur pezullimin nga detyra të shefit të Policisë së Pukës dhe tre vartësit e tij. Në një njoftim zyrtar, policia e Shtetit sqaron se vendimi për efektivët e policisë, përkatësisht Ridvan Bushati, Lulzim Latifi

Shuhet Enver Dauti
  • 2012-02-18

Shuhet Enver Dauti

Është shuar në moshën 85-vjecare Artisti i Merituar, Enver Dauti. Ai ka qenë një prej themeluesve të Estradës së Tiranës dhe Teatrit Kombëtar, si dhe një prej aktorëve më të njohur të skenës dhe ekranit shqiptar.

No Pic available
  • 2011-07-21

Gjin Marku:Më ka mbetur peng vrasja e pastorit Dritan Prroni

TIRANE- Gjin Marku është njeriu që ka marrë përsipër një detyrë sa të vështirë po aq edhe fisnike, të drejtojë Komitetin e Pajtimit Mbarëkombëtar, të merret me strategjitë e të koordinojë punën pë

No Pic available
  • 2011-05-12

Rezultatet perfundimtare per 272 bashki dhe komuna

Qarku Berat Komuna KUTALLI SHPETIM VRAPI Aleanca per te Ardhmen 2816 DRITAN SULA Aleanca per Qytetarin 1911 LEVIZJA SOCIALISTE PER INTEGRIM 1615 PARTIA DEMOKRACIA SOCIALE 2587 PARTIA BASHKIMI PER TE DREJTAT E NJERIUT 394 Qarku Berat Komuna LUMAS ZARIF SALAJ Aleanca per Qytetarin 1345 P

No Pic available
  • 2011-05-11

Rezultatet paraprake te dhena nga KQZ

BASHKIA TIRANE 264/ 485 EDI RAMA Aleanca per te Ardhmen : 67023 HYSNI MILLOSHI: 765 | LULZIM BASHA Aleanca per Qytetarin: 66726 Qarku Berat /Bashkia BERAT 74 / 74 FADIL NASUFI Aleanca per te Ardhmen: 10148 vota ILIR DECOLLI Aleanca per Qytetarin: 9177 vota Qarku Berat/Komuna VELABISHT 15 / 15 KASTR

No Pic available
  • 2011-05-11

Votat, rezultatet për bashkitë në rang vendi

Kandidati i Partisë Socialiste Edi Rama ruan një avantazh rreth një mijë vota në kryeqytet përballë rivalit Lulzim Basha Vetëm një mijë vota ndajnë dy rivalët për Bashkinë e Tiranës Edi Rama dhe Lulzim Basha ndërsa janë hapur 130 prej 485 kutive të votimit. Pas mesnatës kandida

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama