Rezultate te kerkimit per termin: +Bari

Total: 5652
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.924Z

BARI/ Kapet skafi i shqiptarëve me 1,3 ton kanabis

Guardia di Finanza ka prangosur dy shqiptarë që po transportonin kanabis drejt Italisë. G.I.  24 vjeç dhe B.B. 52 vjeç po transportonin 1350 kg kanabis drejt Puljas. Kapja eshte kryer fale aktivizimit prej 24 oresh te sinjaleve te alarmit nga pala shqiptare. Policia italiane me anë të nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.077Z

Shqipëri-Kosovë konsullatë të përbashkët edhe në Bari

Shqipëria dhe Kosova do të kenë konsullatën e dytë të përbashkët. Pas Milanos do të jetë Konsullata e Shqipërisë në Bari të Italisë së Jugut ajo që do tiu shërbejë edhe shtetasve të Kosovës që jetojnë në Jugun e Italisë, Lajmin e ka bërë me dije Ministri jonë i Jashtëm,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.708Z

Bari, shembet pallati, viktima

Nje pallat eshte shembur ne Bari te Italise duke shkatuar deri ne keto momente tre viktima. Sipas autoriteteve, dy gra 80 dhe 89 vjece dhe nje burre 46 vjecar jane viktimat e para te nxjerra nga rrenojat. Ne vendngjarje kane mbetur te plagosur kater persona te cilat fale nderhyrjes se shp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.622Z

Shënon sërish Çani, por Bari vetëm barazim

Sulmuesi i kombëtares shqiptare drejt ëndrrës Seria A Edgar Çani duket se e ka lënë pas momentin e errët në karrierën e tij. Sulmuesi i Barit ka arritur të shënojë një tjetër gol në play-offin e Serisë B italiane, por ekipi i tij nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2-2 ndaj Lati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.494Z

Bari, arrestohet shqiptari me 7.5 kg heroinë në port

Një shqiptar është arrestuar në Bari, ndërsa po përpiqej të importonte në Itali 7,5 kilogramë heroinë, që arrinte në 135 mijë doza.Sipas mediave italiane ngarkesa e paketuar në 14 kuti të vogla ishte fshehur në dyshemenë e një furgoni me targa bullgare, që zbarkoi nga anija Sup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.854Z

Hidhet një person ngatrageti i linjës Bari-Durrës

DURRES – Hidhet një person nga trageti i linjës Bari-Durrës.Mësohet se personi që është hedhur nga trageti “Bridge” është i seksit mashkull. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09.00 të mëngjesit të sotëm, rreth 12 milje larg bregdetit tonë.Korrespondenti i A1 REPORT në D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.858Z

Depresioni/ 39- vjeçari hidhet nga trageti i linjës Bari- Durrës

Një shqiptar është hedhur nga trageti Bridge i linjës Durrës-Bari, në momentin kur trageti ka qenë rreth 12 milje larg portit të Durrësit. Personi që është hedhur quhet Gentian Peta dhe është nga Gjirokastra. Mësohet se 39- vjeçari vuante nga depresioni. Kapiteneria e Durrësit ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama