Rezultate te kerkimit per termin: +Baric

Total: 835
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.550Z

Jahmir Hyka: Me jepni nje shans!

Jahmir Hyka, 19-vjecari, i cili eshte duke luajtur me Olimpiakosin e Pireut, eshte nje nder futbollistet e thirrur prej trajneri Oto Baric per ndeshjet me Sllovenine dhe Bullgarine. Eshte zbulimit i Baric, kur me Hyken tashme i ri eshte dhe Sukaj, ndersa futbollisti ka bindjen se gjendet ne kombetar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.255Z

300 mijë eurot e FSHF-së dhe 74-vjeçari Oto Bariç

Nga Franc HoxhaNë fakt, për fat të mirë 300 mijë eurot e kontratës që Federata Shqiptare e Futbollit (nënkupto presidenti Armand Duka) duhet t'i paguajë kroatit 74-vjecar Oto Baric (trajneri më i moshuar i planetit), nuk janë pjesë e parave të takspaguesve shqiptare. Dhe deri këtu, kup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.553Z

Duka: “Kovaçiç e Duro do të bëjnë maksimalen”

Nga Leonard Karaj Beson tek kjo kombëtare. Shpreson se dyshja Kovacic-Duro do të bëjnë më të mirën e tyre edhe pa "shefin" Baric. Duke iu referuar këtij të fundit nuk mendon se mosha është një kusht për të drejtuar një skuadër si përfaqësuesja kuqezi. Madje për ta bërë sa më r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.299Z

Bariç “shpëtoi” edhe Astrit Hafizin

Bledar Kuka Duket e cuditshme, por burime pranë klubit të Tiranës pohojnë se Oto Baric ishte rrezik edhe për trajnerin e bardhebluve, Astrit Hafizi. "Ndihmësi i tij, Sllavko Kovacic dëshiron të jetë trajner i Tiranës, - thotë ky burim, - madje edhe Tirana mendonte që ai mund të caktohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.552Z

Kovaçiç: “E njoh mirë sllovenin Kek”

INTERVISTË EKSKLUZIVE - "Mungesën e Baricit e ndiejmë shumë, por e rëndësishme është që ai të jetë mirë me shëndet", - thotë për "Albania-n kroati Sllavko Kovacic. Dy ndihmësit e trajnerit të Kombëtares shqiptare të Futbollit, Oto Baric, Slavko Kovacic dhe Shpëtim Duro, janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.536Z

Shpëtim Duro: "E vërteta për Mërgim Mavrajn"

Nga Leonard Karaj Mbron në mënyrë fanatike Baricin. Beson në zgjedhjet e tij dhe tregon se s'ka pasur asnjë skenar për cështjen Mavraj. Sipas tij, futbollisti është pajisur me pasaportë për të qenë një prej kuqezinjve të ardhshëm dhe shpreson që ai të mos zgjedhë U-21 të Gjerma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.341Z

Lista zyrtare e Kombëtares. Statistikat e lojtarëve dhe golat

Më në fund është shpallur. Lista e Kombëtares e firmosur në "korrespodencë" nga trajerni kroat me banim më Vienë, Oto Baric ka dalë nga sirtari i Besnik Celës, përgjegjësit të Ekipeve Kombëtare. Trajneri Baric ka bërë të ditur listën e lojtareve të grumbulluar për ndeshjen Holl

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama