Rezultate te kerkimit per termin: +Barit

Total: 3449
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.385Z

Castillo i bashkohet Barit

Bari ka transferuar sulmuesin Jose Ignacio Castillo nga Fiorentina. Castillo shënoi golin e tij të parë për klubin toskan, pikërisht kundër Barit, në fitoren 2-1, javën e kaluar, por tani i është bashkuar klubit të promovuar këtë sezon në Serie A. Argjentinasi 34-vjeç ka nënshkruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.087Z

Topi nderon Komunën e Barit me "Medaljen e Mirënjohjes"

TIRANE-Presidenti i Republikës, Bamir Topi nderoi Komunën e Barit me "Medaljen e Mirënjohjes" me motivacion: "Me mirënjohje të thellë Komunës së Barit dhe gjithë popullit të Rajonit të Puljas, për solidaritetin e rrallë dhe përkrahjen e pakufishme që i dhanë në momente të vështira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.070Z

Ish-të burgosurit politikë përkujtojnë revoltën e Qafë-Barit

25-05-2012 / Gazeta 55 Prej vitesh, ish-burgu famëkeq i Qafë-Barit ka mbetur i braktisur, duke u dëmtuar pak nga pak e ditë pas dite, si dhe duke tretur edhe ato pak gjurmë të mbetura të krimit. Në përvjetorin e 28 vjetorit të revoltës s&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.073Z

Topi, medalje “Mirënjohje”, për komunën e Barit

Presidenti Bamir Topi ka nderuar Komunën e Barit me “Medaljen e Mirënjohjes”, me motivacionin për solidaritetin e rrallë dhe përkrahjen e pakufishme që i dhanë në momente të vështira dhe dramatike, 20 vjet më parë, mijëra q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.992Z

Falimenton skuadra e Barit del ne ankand

0 Fushata per shitjen e ekipit te futbollit te Barit eshte kthyer ne nje mision per te gjithe Tifozet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.467Z

Shqiptarët, protesta në portin e Barit

Kamionistët: Po na prishen mallrat. Autoriteti Portual: Të martën zgjidhet situata Pakënaqësi dhe protesta të shqiptarëve në portin e Barit për shkak të problemeve në imbarkim. Mijëra persona e kanë kaluar fundjavën në portin detar të Barit në Itali në pritje të imbarkimit në tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.900Z

Blendi Haxhimihali do sistemohet ne spitalin e Barit

TIRANE - Agjenti i plagosur ne aksionin per prangosjen e Ilir Pajes, do te udhetoje diten e sotme ne drejtim te Italise, ku ne Spitalin e Barit do te marre ndihme te specializuar mjekesore. Sipas burimeve nga Qendra Spitalore Universitare "Nene Tereza", gjate dy diteve te fundit eshte permiresuar gj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama