Rezultate te kerkimit per termin: +Barit

Total: 3449
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.779Z

Bari i miut merr nje tjeter jete

Durres Gjithnje e me shume bari i miut eshte kthyer ne vrases per njerezit qe ne perballje me deshperimin vetmine dhe probleme te tjera jetesore gjejne ngushellimin permes ketij bari te vdekja. Nje i moshuar nga Spitalla e Durresit i ka dhene fund jetes dje permes vetehelmimit me fostoksine. Nga he

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.452Z

Itali aksidentohen per vdekje 3 shqiptare

ITALI- Jane tre punetore krahu nga Shqiperia viktimiat e aksidentit rrugor te ndodhur ne Terlizzi te Italise. Keshtu e nis raportimin e ketij lajmi tragjik agjencia italiane Ansa.Dy vellezerit Luan dhe Idajet Talaj si dhe Fatlum Nutaj jane shqiptaret qe kane humbur jeten ne kete aksident rrugor. Edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.923Z

Kapet 15 kg lëndë narkotike, priten rrjetat e trafikut

Policia malazeze dhe ajo kroate në aksionin e koduar "Ekuador" kane sekuestruar rreth 15 kilogramë lende narkotike te llojit kokaine. Lajmi është bere i ditur nga burime zyrtar te vendeve respektive te cilat shtuan se ne prangat e policisë kane rene edhe dy persona. Aksioni ne fjale është kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.525Z

Itali, bllokohet gomonia me 1,5 ton drogë, dyshohet se vinte nga Shqipëria

ITALI-Policia italiane ka ndjekur sot një gomone të ngarkuar me 1,5 ton marijuanë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Ciro Marina. Pasi kanë vënë re se po ndiqeshin nga policia trafikantët kanë hedhur ngarkesën me drogë në bregdet. Operacioni u zhvillua nga Guardia di Financia e Barit dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.084Z

Chivu pezullohet për 4 ndeshje

Cristian Chivu, mbrojtësi i Interit, është dënuar me 4 ndeshje pezullim pas goditjes me grusht ndaj lojtarit të Barit, Marco Rossi, në ndeshjen e djeshme të cilën zikaltërit e fituan me rezultatin 3-0.   Në minutën e 59-të të t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.926Z

Itali bllokohen 31 tonelata cigare ilegale

31 tonelata cigare kontrabande qe vinin nga Kina jane sekuestruar nga policia italiane ne portin e Xhoia Tauros ne Rajonin e Kalabrise. Lajmin e bejne te ditur mediat italiane sipas te cilave operacioni u krye nga funksionaret e doganave dhe nga agjentet e Guardia di Finanza. Ngarkesa e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.065Z

Hidhet nga trageti 30-vjeçari

Nje 30-vjeçar qe udhetonte me tragetin e linjes Durres-Bari eshte hedhur ne det, ne oret e para te mengjesit. Ngjarja ndodhi disa milje larg portit te barit. Rojet bregdetare italiane, madje edhe nje helikopter po kerkojne per gjetjen e shqiptarit Eduart Teodori. Sipas agjencise se udhetimit "Ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama